Uvítání hostů na firemním večírku přenechejte hosteskám

Chystáte se i vy uspořádat pro své zaměstnance firemní večírek? Pokud ano, měli byste si uvědomit, že právě akce typu firemních večírků slouží k tomu, aby se zaměstnanci vzájemně poznali, aby měli možnost spolu komunikovat. Důležité je, aby hosty na večírku někdo uvítal. Zvolíte-li k tomuto účelu hostesky (hostesky Praha, hostesky Brno, hostesky Ostrava …), zahájení večírku bude uvolněné a přátelské. Hostesky mohou zároveň hostům sdělit, na co se mohou večer těšit, mohou jim předat lísteček s programem a podobně.

Firemní večírek s hosteskami pro zaměstnance i klienty

Nikde není napsáno, že firemní večírky je nutné organizovat pouze pro zaměstnance. Určitě není od věci, uspořádat čas od času firemní večírek i pro klienty. V tomto případě je důležité, abyste se hostům chovali ještě pozorněji a uctivěji, než v případě organizování večírku pro zaměstnance. Úctu těmto klientům projevíte již samotným přivítáním. Nejlépe uděláte, když si za tímto účelem opět najmete hostesky:

  • hostesky mohou přivítat klienty již na letišti;
  • hostesky mohou doprovázet klienty během transferů;
  • hostesky mohou zajistit tlumočení a doprovod zahraničních návštěv;
  • hostesky mohou mít na starost směrování a koordinaci lidí, vítání a registraci návštěvníků, rozdávání welcome drinků, předávání cen, rozdávání dárků a květin;
  • hostesky mohou zajistit obsluhu šatny i asistenci s podáváním mikrofonů.

Když hostesky, tak jedině hostesky z eventmodels.cz

Chystáte firemní akci pro zaměstnance nebo klienty? Obraťte se na eventmodels.cz a vyžádejte si profesionální hostesky hostesky Praha, hostesky Brno, hostesky Ostrava …, které se o účastníky akce perfektně postarají.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Leave a Reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *