konvektomat

Gastro vybavení je základ úspěšné kuchyně

Podnikání v oblasti hoteliérství a gastronomie není procházka růžovým sadem. Každý začínající, ale i zběhlý podnikatel v oblasti gastronomie ocení, pokud se může obrátit na kvalitní a renomovanou společnost, která zákazníka bere jako rovnocenného partnera. Společností, které poskytují gastro vybavení je na trhu hodně, avšak těch, které kromě prodeje poskytují i poradenství a následný servis, je velmi málo.

Takovou společností je PROMOS trading, spol. s r.o. Za dobu svého působení firma získala značné zkušenosti a dlouhou řadu spokojených a stálých zákazníků. Chcete-li patřit mezi ně i vy, obraťte se na firmu PROMOS trading, spol. s r.o. a začněte svoji gastro cestu.

Společnost je dodavatel gastro zařízení přímo na míru – kromě konzultace ohledně vhodných spotřebičů získá klient informace i o hygienických požadavcích nebo moderních technologických trendech. Součástí poradenství je i projekce, kdy zákazník obdrží návrh interiéru, případně i odbornou pomoc. Sjednáním koupě však vztah mezi prodejcem a klientem nekončí. Společnost kromě prodeje drobného příslušenství (nádobí, kuchařské potřeby, potřeby pro hygienu a úklid apod.) nabízí i záruční servis a pozáruční servis. Zákazník pak dozajista ocení i výkup vyřazených spotřebičů, bazarové služby, zajištění oprav, ba dokonce i službu zpracování návrhu interiéru klientovy provozovny.

Jedním z takových spotřebičů, které společnost nabízí a bez kterých se neobjede žádná restaurace, bistro nebo i třeba cukrárna, jsou gastro lednice a mrazáky, což zahrnuje i nezbytné příslušenství (vitríny, boxy, gondoly, výrobníky ledu, ledové tříště, zmrzliny apod.). Tyto spotřebiče jsou vyrobeny většinou z nerezové oceli. Pokud se však zákazník orientuje primárně na cenu, jsou dostupné i spotřebiče vyrobené ze smaltového plechu a za použití plastů.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.