Na problematické nehty volte sadu na akrylové nehty

Máte problematické nehty, které se navíc lámou? V tom případě dejte před gel laku na nehty přednost sadě na akrylové nehty. Akrylové (porcelánové) nehty jsou ideální i pro dlouhé nehty. Akryl na nehtech vypadá přirozeně, navíc je ještě pevnější než UV gel na nehty. Pokud se rozhodnete pro nehtovou modeláž s akrylem a pořídíte si rovnou sadu na akrylové nehty z internetového obchodu Ráj nehtů, bude se vám hodit také zdobení na nehty, zejména 3D zdobení nehtů.

Nemáte UV lampu? Nevadí, akryl schne na vzduchu

Pokud se rozhodnete, že vaše nehtová modeláž bude spočívat v akrylovém pudru a speciální tekutině akryl liquid, nemusíte si pořizovat UV lampu na nehty. Akryl se totiž nechává schnout volně na vzduchu. Co všechno tedy budete potřebovat, pokud se rozhodnete pro modeláž nehtů akrylem? Budete potřebovat sadu na akrylové nehty, která obsahuje vše, co pro modeláž nehtů akrylem budete potřebovat – akrylový prášek, akryl liquid, kyselý Primer, štětec na akryl a další pomůcky – kalíšek na liquid a podobně.

Vyzkoušejte hit poslední doby, vyzkoušejte gel lak

I když nejoblíbenějším typem nehtové modeláže je stále UV gel na nehty, hitem poslední doby se stávají gel laky. Budou slušet i vašim nehtům. Aplikace gel laku navíc není vůbec náročná. Pokud se naučíte gel lak správně nanášet, pokud budete o své nehty ošetřené gel lakem šetrně pečovat, vydrží vám gel lak na nehty i déle než tři týdny.

Laky na nehty a vše další pro nehtovou modeláž najdete na rajnehtu.cz

Sada na akrylové nehty, UV gel na nehty i gel laky na nehty na vás čekají v internetovém obchodě rajnehtu.cz. Kromě těchto laků na nehty zde pořídíte kosmetický kufřík, brusku na nehty, zdobení na nehty včetně razítek na nehty, šablony na nehty a také kvalitní kosmetiku značky Body Boom.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Leave a Reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *