Jak vybrat vhodnou kancelářskou židli?

Bojujete s bolavými zády a máte pocit, že vám pracovní doba za stolem příliš nepřidává? Pak se poohlédněte po jiné židli. Uvidíte, že správný výběr nábytku a kancelářského vybavení se promítne do okamžitého zmírnění bolestí krku, zad nebo beder a zpříjemní vám chvilky při práci u stolu. Správná výška stolu i ergonomicky tvarovaná židle udělá ze sezení u počítače vskutku příjemnou záležitost.

Široký sortiment modelů vám usnadní výběr

Kancelářské židle pořídíte v mnoha barevných zpracováních a též odlišných cenových relacích. Ať už se rozhodnete pro levnější variantu či investujete do propracované konferenční židle, vždy zkoumejte všechny důležité části tak, aby vašim potřebám maximálně vyhovovaly. Je naprosto jasné, že pokud sedíte u počítače spíše výjimečně, postačí vám levnější typ, zatímco nároční klienti ocení moderní židle s důrazem na perfektní dílenské zpracování. Nákup židle vezměte hezky od spodní části a zaměřte se též na často opomíjený podvozek s kolečky.

Drtivá většina modelů disponuje pětiramenným podvozkem, což zaručuje maximální stabilitu i při větším váhovém zatížení. Hledáte-li židli na koberec nebo lino, volte raději tvrdší kolečka. Naopak s měkkými kolečky předejdete poničení tvrdých dřevěných podlah. Při častém používání budete potěšeni samobrzdící funkcí podvozku. Svými benefity vám ale učarují rovněž levné kancelářské židle, u nichž je dbáno na komfort i nastavení výšky či sklonu zádové opěrky.

Smysl pro design

Díky atraktivnímu designu a nadčasovému provedení může i nábytek a vybavení kanceláře proměnit tyto prostory v elegantní pracovní místo, kde se vám bude nejen skvěle pracovat, ale také dobře obchodovat. Zajímavé barevné kombinace i neutichající jednoduchý styl oživí starší nábytek i dodají punc originality nově zařízeným prostorám. Udělejte maximum pro spokojenou práci v kanceláři a začněte s výběrem vhodné židle, popřípadě křesla.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Leave a Reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *