akiosurvey

Proč je výhodné průběžně vyhodnocovat spokojenost zákazníků a zaměstnanců?

Zpětná vazba představuje v dnešní době jeden z nejcennějších údajů vůbec. Právě díky ní můžete zapracovat na svém podnikání nebo zlepšit podmínky na pracovišti pro své zaměstnance. Možná proto by vás měl zajímat dotazník spokojenosti zaměstnanců vzor. S pomocí něho máte možnost posunout svůj business zase o kousek dál.

Využijte možností online dotazníků

Určitě svým zaměstnancům nenoste papírové dotazníky pro vyplnění. U e-shopů a zpětné vazby od zákazníků by to vlastně nebylo ani možné. Mnohem lepší cestou je online dotazník. Ten je dostupný na internetu, takže jeho vyplněním nikoho neobtěžujete. Navíc pak můžete nabyté odpovědi mnohem lepším způsobem zpracovat.

Například zmiňovaný dotazník spokojenosti zákazníka vzor. Ten může být díky vhodně zvolenému dotazníkovému řešení přehledný, intuitivní a hlavně přínosný. V podstatě obratem se dopracujete k odpovědím, s nimiž lze následně pracovat, vyhodnocovat je a exportovat. Volit můžete mezi různými typy otázek. Výjimkou není ani větvení.

Takový dotazník spokojenosti zákazníka je dostupný i na mobilních telefonech, které dnes využívá pravděpodobně každý z nás. Vliv na to má responsivní design stránek. A co dalšího ještě zmínit v rámci profesionálního dotazníkového řešení? Třeba firemní branding, identifikace respondentů, diskvalifikace odpovědí a bezpečná komunikace.

Akiosurvey pro vaše dotazníková šetření

Buďte před konkurencí vždy o krůček napřed, k čemuž vám může pomoci právě zpětná vazba od zákazníků nebo zaměstnanců. Využijte online dotazník zdarma, který přináší například projekt AkioSurvey. Poučte se ze svých chyb, naslouchejte okolí a vyhodnocujte zpětnou vazbu, ať už je jakéhokoliv charakteru. Věřte, že právě tento přístup se vám vyplatí, a to se může jednat o jakýkoliv obor podnikání. Online dotazníky jsou zkrátka přínosem.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.