Pecujete o nemocneho seniora Tady si muzete rict o pomoc.png

Pečujete o nemocného seniora? Tady si můžete říct o pomoc

Péče o nemocného člověka bývá velice náročná. V tomto článku vám proto přinášíme několik tipů, kde si můžete říct o pomoc.

Intenzivní péče s plicní ventilací Praha nebo domácí parenterální výživa. Něco takového bez pomoci zkrátka nezvládnete. Nemějte ale strach, v tomto článku vám poradíme. Ukážeme vám, kde si říct o pomoc, pokud budete chtít pečovat o nemocného seniora v domácích podmínkách.

Denní i týdenní stacionáře

Intenzivní péče s plicní ventilací v Praze není to jediné, co těžce nemocní senioři potřebují. Nejdůležitější je zpravidla neustálá péče. Tu ale pracující člověk zpravidla nemůže zajistit. Pokud tedy chcete, aby bylo o vaše rodiče, prarodiče nebo jiné příbuzné dobře postaráno, můžete se obrátit na stacionář. Stacionáře zajišťují denní i týdenní péči se vším, co je k tomu potřeba.

Seniorovi poskytnou stravu, cvičení, pomoc při sebeobsluze nebo hygieně a v případě potřeby ho mohou po skončení péče odvést až k vám domů. Záleží ale na každém jednom stacionáři. Některé totiž mohou nabízet i mnohem více služeb. Týdenní stacionáře zpravidla fungují na principu několikahodinové péče během pracovních dnů. Tedy tak, aby dobře pokryly tu dobu, kdy nemůžete o seniora pečovat.

Další možnosti

Spoustu služeb je ale možné zajistit i přímo u vás doma. Domácí umělá plicní ventilace a další potřebné služby zajistí například terénní pečovatelská služba. Po té mohou sáhnout především senioři starší 65 let, ale také plnoleté osoby s chronickým onemocněním nebo zdravotním postižením. Pečovatel pak bude docházet přímo k nemocnému domů, kde mu bude asistovat při hygieně, stravování nebo s kontaktem s blízkými.

Jestliže potřebujete některou z těchto služeb pro vašeho blízkého, pak se podívejte na web Procare.cz. Jedná se o spolehlivou pečovatelskou službu, která nabízí kromě domácí péče i odvozy sanitkou na prohlídku k lékaři. Vše za skvělé ceny a s možností proplacení vaší zdravotní pojišťovnou, pokud se na tom domluvíte s ošetřujícím lékařem.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.