Bonaloka přináší zdraví v podobě silného antioxidantu

Antioxidanty se dnes velmi cení. Jsou to látky, které bojují proti volným radikálům. Bonaloka je distributorem produktu od výrobce Algamo. Algastin, suchou řasu s vysokým obsahem astaxanthinu, můžete zakoupit na eshopu. O této látce si musíme říct něco více.

Kde a jak se vyrábí

Výroba Algastinu s vysokým obsahem astaxanthinu probíhá za přísně kontrolovaných laboratorních podmínek laboratoře v podhůří Krkonoš. Firma má vlastní zdroj vody a dodržuje přísné ekologické postupy, s čímž souvisí také odběr elektřiny z nedaleké elektrárny na biomasu. Nachází se tady rovněž vlastní čistička odpadních vod, díky čemuž nejsou do přírody vypouštěny žádné škodliviny.

Pozitivní účinky na zdraví

Přírodní antioxidant astaxanthin má nejeden pozitivní vliv na naše zdraví, posiluje kardiovaskulární systém, zabraňuje rychlému stárnutí mozkových buněk a v neposlední řadě posiluje imunitní systém. Tento antioxidant působí blahodárně na pokožku, zpomaluje její stárnutí a činí ji mladistvější. Pozitivně působí také na naše oči, kdy může předcházet některým nepříjemným očním chorobám. Zároveň je astaxanthin skvělý přípravek na posílení imunity.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.