Metabolický syndrom a kvalitní víno

Slyšeli jste o metabolickém syndromu? Pokud pravidelně nekonzumujete kvalitní červené víno nebo kvalitní bílé víno, může hrozit i vám. Možná tedy patříte mezi 40 % dospělé populace, která tímto syndromem trpí, i vy. Pokud si nejste jisti, odpovězte si na následující otázky:

  • Máte nadváhu?
  • Trápí vás vysoký krevní tlak?
  • Nemáte v pořádku správnou hladinu krevního cukru?
  • Byla vám při kontrole zjištěna vysoká hladina LDL cholesterolu a nízká hladina “hodného” (HDL) cholesterolu?
  • Byla vám naměřena vyšší koncentrace tukových částic v krvi?

Pokud na tyto otázky odpovídáte kladně, postihl vás metabolický syndrom. Avšak ani v případě, že už metabolickým syndromem trpíte, nemusíte házet flintu do žita. Stačí začít pravidelně konzumovat kvalitní víno. I když je pravda, že pravidelná konzumace kvalitního červeného vína a kvalitního bílého vína je především prevencí metabolického syndromu, i tak se vyplatí s konzumací kvalitního vína začít. 2 dl kvalitního vína vám pomohou snížit krevní tlak, cukr i “zlý” (LDL) cholesterol.

Poznejte kvalitní víno. Kde? Na degustaci vín v Praze

Pokud jste byli dosud zapřísáhlými abstinenty a víno vám nic neříkalo, nebudete pravděpodobně vědět, po jakém vínu sáhnout. Jak poznat kvalitní červené víno, jak poznat kvalitní bílé víno, pro jaké kvalitní víno se rozhodnout. Pomoci vám může degustace vína v Praze. Při degustaci vína se naučíte, jak s vínem zacházet, jak ho správně ochutnávat, jak ho vnímat všemi smysly, abyste si do budoucna uměli vybrat právě takové kvalitní víno, které vám bude chutnat.

Degustační sadu vín si můžete pořídit i domů

Díky e-shopu alifea.cz můžete postupně ochutnávat z různých degustačních sad vín a dopracovat se opravdu k takovému kvalitnímu červenému vínu a kvalitnímu bílému vínu, které vám bude nejlépe chutnat, které vám nejlépe sedne.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Leave a Reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *