Zubaři Praha v akci

Co vy a zubař? Máte svého zubaře, na kterého nedáte dopustit a jste spokojení? Pak je vše v pořádku a jste šťastní lidé. Nebo jste právě ve fázi, kdy i vy hledáte svého dvorního zubaře Praha. Pokud hledáte, je tu pro vás jeden typ, a to zubař Praha Urbánek. Zubní ordinace Praha 2 je plná příjemných lidí, útulného vybavení, profesionální péče o vaše zuby, ale hlavně dokonale přátelské atmosféry. Tato zubní ordinace nabízí pravidelné zubní prohlídky, dokonalou péči, ale především i možnost konzultace a popovídání si, kdy lékař zjistí, co je hlavní příčinou vaší bolesti, a co všechno by mohl udělat pro to, aby se vašemu chrupu ulevilo, a stomatologie Praha 2 se stala i vaší oblíbenou.

Jak se připravit na první návštěvu?

Pokud se pacient chystá poprvé k novému lékaři, tak mu jistě hlavou běhá celá řada otázek, které jsou samozřejmě na místě. V případě zubní ordinace Praha 2 postačí, když si sebou vezmete občanský průkaz a o vše ostatní se už lékař a jeho tým postarají sami. Jakmile vejdete do zubní ordinace Praha 2, sestra vás uvítá a usadí a poprosí vás o vyplnění jednoduchého dotazníku, data zavede do počítače a pak už je vše na vás a panu doktorovi. Anamnéza v podobě rozhovoru je nezbytná, aby lékař poznal, zda vás trápí kaz, jakou máte zubní historii a zda jste někdy okusili například dentální hygienu Praha 2 a zda nepotřebujete případně i zubní implantáty Praha, a poté se přistoupí k prohlídce samotné.

Jak se péče hradí?

Další důležitou otázkou je také to, jak se péče hradí a kolik vás to vlastně bude stát. Zubní implantáty Praha, dentální hygienu Praha 2, vrtání, konzultace a vstupní prohlídky, to všechno si hradí pacienti sami. V případě většiny zákroků je třeba zaplatit zálohu, konečně zbývající částka se hradí v den vyhotovení, anebo dokončení zákroku. Pacient si může vybrat, zda bude platit hotově, kartou, anebo i převodem na účet stomatologie Praha 2.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Leave a Reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *