Je repase dieselových vstřikovačů jediným řešením pro váš vůz? Ne nezbytně!

Funkčnost vstřiků je zásadní parametr dlouhodobé životnosti dieselových motorů. Problém se vstřikovači je velice nepříjemný a vždy je potřeba co nejdříve ho řešit. V autorizovaných servisech částky za opravu vstřiků dosahují astronomických částek, které jsou pro velkou část veřejnosti nepřijatelné. Další možností je repase, která se ovšem vyplatí spíše svátečním řidičům. Firmy, které se repasemi zabývají, vám sice budou tvrdit, že po repasi se vstřik vyrovná, co do stavu, novému, ale tak tomu úplně není. Nevýhodou ale je, že koncový zákazník do vstřikovače nevidí a někdy nelze zcela posoudit, jak kvalitně byla oprava provedena.

Repase samotná samozřejmě může problém se vstřiky vyřešit, ale co se ekonomiky týče, mnohdy se jedná o zcela zbytečný zákrok. Pokud máte v autě vstřik v hodnotě třinácti tisíc, je dobré jej nechat repasovat, protože vás oprava vyjde přibližně na třetinu ceny nového dílu. Když však chcete repasovat vstřik v hodnotě tří tisíc korun a repase vás vyjde na čtyři tisíce, vyhodili jste peníze z okna.  Na tyto cenové odchylky ovšem autoservisy kvůli tržbám své zákazníky neupozorňují. V současné době jsou naštěstí na trhu firmy, které nabízejí některé nové vstřiky za cenu srovnatelnou s těmi repasovanými. Mezi ně patří i BOSCH či VDO Siemens, se kterými se rozhodl navázat spolupráci známý prodejce bazarových vozů – Autopes.cz auto inzerce pro každého.

Aby uspokojil všechny své zákazníky, nabízí tento revoluční internetový server nejen nové vstřiky pro dieselové motory, ale výhodné ceny i v segmentu repasí, prováděných pod taktovkou profesionální společnosti BOSCH servis a to s dvanáctiměsíční zárukou. Uživatel sám si pak během několika minut na tomto serveru může zvolit optimální řešení. Díky množstevním slevám dohodnutým mezi obchodními partnery, jsou na tomto webu k dostání i nové vstřiky za rozumnou cenu. Záruku však Autopes.cz poskytuje nejen na nové, ale i na repasované vstřiky, které si mohou nechat namontovat zákazníci s nízkým rozpočtem. Na vyzkoušení tohoto zboží má klient dva týdny.

Provozovatel serveru Autopes.cz se pak rozhodl postoupit ještě o level výš a zavádí pro zákazníky další službu – speciální systémový vyhledavač autobaterií podle typu auta. Pokud jste se s problematikou pořízení nové autobaterie již setkali, jistě mi dáte za pravdu, že dopátrat se k informaci, zda je baterie vhodná pro váš vůz, je poměrně obtížné. Navíc, v nabídce autobaterií se vyzná málokdo. Díky tomuto snadnému vyhledavači se tak zákazník dostane nejen rychle k vhodné autobaterii, ale i k efektivnímu srovnání cen a nemusí utrácet peníze za drahé zboží. O užitečnosti tohoto vyhledavače se budete moci přesvědčit již v průběhu tohoto roku na stránkách www.autopes.cz


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Leave a Reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *