Zapůjčení dodávky se jistě vyplatí

Existuje způsob, kdy jsme najednou postaveni před problém, jak odvézt veškerý nábytek z kanceláře nebo jak přestěhovat babičku. Můžeme si pronajmout na určitou dobu užitkovou dodávku a problém bude ihned vyřešen. Každá autopůjčovna se samozřejmě snaží najít pro klienta to nejlepší možné řešení. Tady musíme ale také tak trochu vědět, k čemu vlastně tu dodávku potřebujeme. Nemusí to být totiž jen užitkový vůz. Můžeme si půjčit také komfortní obytnou dodávku na svou dovolenou.

Krátkodobý nebo dlouhodobý pronájem dodávek v Zlíně

Každá autopůjčovna má svá pravidla i podmínky,  která jsou zahrnuta v obchodních podmínkách. Patří sem například pravidla, jako zákaz kouření ve voze, nebo vrácení vozu, který právě vyjel z myčky. Půjčovny nabízejí jak krátkodobý pronájem, tak i dlouhodobý, který se v mnoha směrech vyplatí daleko více, než ten krátkodobý. Záleží samozřejmě jen na nás, pro co se rozhodneme. Můžeme si dokonce dodávku půjčit třeba jen na pár hodin. Ovšem pokud dopředu víme, že bychom dodávku potřebovali ještě za pár týdnů, jistě bude pro nás výhodnější druhá varianta, tedy pronájem dlouhodobý. Mnoho začínajících firem a živnostníků tuto variantu dlouhodobého pronájmu využívají vzhledem k tomu, že nedisponují vozy, které potřebují ke své živnosti. A navíc dlouhodobý pronájem je pro ně výhodnější i po té finanční stránce.

Dalšími podmínkami pronájmu dodávky mohou být i ujeté kilometry nebo výjezd s půjčeným vozem za hranice naší republiky.

K čemu všemu můžeme využít půjčenou dodávku

Prakticky ke všemu. Dodávky mají všestranné využití a jsou to vozy větších rozměrů, takže zde nebude problém přepravit větší nábytek, více materiálu a podobně. Užitkové vozy mají velký zavazadlový prostor, který je vhodný pávě pro přepravu všeho, co nedokážeme nacpat do klasického osobního auta. Ovšem dodávky jsou také osobní na přepravu osob. Vozy typu multivan mají dost místa pro větší skupinku lidí, ale zároveň mají i dost prostoru pro naše zavazadla. Existují ale také dodávky obytné, které mají za úkol odvézt nás tam, kam přesně chceme a přitom si cestu pořádně užít.

Tyto obytné dodávky nám dávají možnost časového rozletu. Nejsme tak závislí na hromadných prostředcích a čas je zde nás spolehlivý kamarád. Odpadá tady také nutná rezervace noclehu. Obytná dodávka je pro nás vlastně hotel na kolečkách, který je komfortně vybaven vším, co na cesty potřebujeme, od lůžka až po kuchyň a sociální zařízení. Výbava ale záleží na nabídce půjčovny a jejich možnostech.

Před podpisem smlouvy

Dříve než podepíšeme smlouvu o pronájmu, musíme určitě vůz fyzicky zkontrolovat. Webové stránky sice nabízejí nádherná auta a dodávky, ale realita by mohla být úplně jiná. Pokud na nás kouká z každé strany autopůjčovny jen auta prolezlá rzí a jejich technický stav také neodpovídá našim představám, měli bychom jít raději o dům dál. Levná cena neznamená služby na hranici komfortu. Také bychom měli dodávku pořádně zkontrolovat. I nepatrná maličkost by nám po vrácení mohla způsobit nepříjemnosti, kterým je třeba se vyhnout. Malé škrábance, promáčknuté dveře nebo i prasklinka na skle, to vše by mělo být zahrnuto v protokolu o pronájmu. Vozový park autopůjčovny by měl být reprezentativní a auta by měla samozřejmě odpovídat skutečnosti.

Co bychom si měli před půjčením připravit

Tak v prvé řadě musíme mít platný řidičský průkaz, bez kterého by to určitě nešlo. Také musíme mít platný občanský průkaz a hotovost, která představuje vratnou zálohu. V některých případech mohou pracovníci autopůjčovny požadovat i věk nad 23 let. Takové požadavky má i půjčovna dodávek Zlín, RENTCAR.

Hledejme a srovnávejme

protože je trh v současnosti doslova přehlcen autopůjčovnami, musíme najít tu nejlepší pro nás, která splňuje všechny naše požadavky. Proto hledejme a srovnávejme. Ceny, podmínky, doplňující služby a jiné body pronájmu. Pokud zde narazíme na rezervační poplatek nebo storno poplatek v případě zrušení rezervace, hledejme dál.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.