Investiční skupina DRFG

Investiční skupina DRFG byla založena v roce 2011 v Brně úspěšným podnikatelem Davidem Rusňákem. Do této skupiny jsou již zapojeny stovky stálých zaměstnanců a v zakoupených firmách získala pracovní příležitost další řada lidí. Doposud nejvíce investuje do nemovitostí, ale i do sítě lékáren či poskytovatelů internetu. Označení DRFG je sestaveno z iniciálů Davida Rusňáka, písmena F a G pak označují Family Group, někdy je média chybně označují jako Financial Group.

Investiční skupina DRFG se zabývá hlavně investicemi do energetiky, finančních služeb, nemovitostí, telekomunikací a zdravotnictví. Velmi znatelně podporuje i ekologické projekty v rámci stavby tepláren na biomasu, například ve Šternberku. V rámci investic do perspektivního farmaceutického průmyslu buduje síť lékáren v projektu Na zdraví. Odkupuje komerční objekty a pozemky za účelem následného pronájmu.

Společnost DRFG se kromě svého partnerství s hokejovým týmem Kometa Brno také angažuje v rámci výstavby nového stadionu v Brně za Lužánkami, prosazuje prosperitu a oživení brněnského výstaviště i Kampusu. Zabývá se také budováním sítě poskytovatelů internetu.

DRFG dluhopisy a investice do fondů

vizitka
Obrázek převzat z webu www.freedigitalphotos.net (autor: Vichaya Kiatying-Angsulee).

Jeden z fondů této Investiční skupiny DRFG je zaměřený na investice do korporátních dluhopisů s vysokou kredibilitou a také do dluhopisů EU bank,a spadá pod nejpřísnější evropskou regulaci UCITS. Můžete do něj vstoupit již od částky 100 korun měsíčně a získat tak cenné DRFG zkušenosti od minimální investice. Další fond je zaměřený na nemovitosti, kdy se stanete držitelem podílových listů a zároveň spoluvlastníkem rozsáhlých nemovitostí spolu s ostatními investory. Jestliže hledáte vhodnou formu zhodnocení peněz, nenechte své peníze ležet jen tak ladem na účtu a nechte je vydělávat.

Projekty společnosti DRFG

Investiční skupina DRFG se také zabývá dalšími aktivitami. Má velmi propracovanou investiční strategii. Investovala do mnoha firem a sází na jejich podporu. V těchto firmách pracují stovky lidí a společnost DRFG si uvědomuje jejich hodnotu. Společnost DRFG podporuje i studenty, pro které založila projekt s názvem UNIFER. Mladí lidé již během studií získávají na reálných zakázkách praxi a získávají v rámci DRFG zkušenosti. Tím se zvyšuje jejich šance na dobré uplatnění na pracovním trhu po dokončení studií.

Investiční skupina DRFG díky rozsáhlému poli působnosti, investicím a vlastněným nemovitostem stojí na pevných základech a dokáže v rámci svého širokého rozpětí investic velmi úspěšně zhodnocovat kapitál. Spravovaný majetek společnosti DRFG se vyšplhal na 3 miliardy korun a díky ucelené filozofii a strategii této investiční skupiny neustále roste.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.