Proč, kdy a kde je výhodnější koupit použité pneu?

Investice do nových pneumatik může dnes představovat významný zásah do vašeho rozpočtu, proto se není co divit, že se stále více a více otevírá tematika použitých pneu. Bazar pneu nelze využít pokaždé, z dlouhodobého hlediska je výhodnější (a bezpečnější) zakoupit si pneumatiky nové, existují však situace, kdy je nákup použitých pneumatik dobrým nápadem. Jde například o situaci, kdy po defektu potřebujete vyměnit pouze jednu pneumatiku. Vyplatí se také řidičům, kteří svým automobil využívají pouze zřídka a dochází tak k pomalému a mírnému opotřebování pneumatik.

Levnější, ale stále plně funkční

To, že si koupíte pneumatiky z pneu bazaru neznamená, že jde o nekvalitní kus. Jízdní vlastnosti sice již nedosahují takové úrovně jako u pneumatik nových, stále jsou ale plně funkční a mohou vás sloužit ještě dlouhé tisíce kilometrů. Největší motivací pro nákup použitých pneumatik je cena, která se pohybuje kolem poloviny původní hodnoty.

Kde použité pneu nakoupit?

Pokud se na použité pneu chcete maximálně spolehnout, hledejte takového prodejce, který vám může garantovat jejich kvalitu. Pneuservis v Praze Michli má obrovské skladové zásoby použitých pneumatik, u všech však zná jejich historii, zná, jak dlouho byly používané a že jsou stále funkční. Zároveň je skladuje pod střechou a přikryté, nepůsobí tak na ně ani sluneční záření, ani vítr či déšť. Nedochází tak k jejich poškození a opotřebení.

pneuservisu Praha můžete kromě nákupu použitých (i nových) pneumatik využít přímo služeb samotného pneuservisu. Pokud vás na vašich cestách potká defekt, pneuservis vám pomůže a pneumatiku opraví. Případně vám doporučí nákup nové (použité).


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.