projektant retencni nadrze

Domovní ČOV bez starostí

Hledáte řešení pro svoji domácnost, jak likvidovat odpadní vodu? Vhodnou variantou je domovní čistírna odpadních vod. Jde navíc o ekologické řešení, protože přečištěnou vodu lze znovu použít pro praktické účely, například zalévání zahrady, splachování toalety. I pořízení domovní ČOV se neobejde bez příprav projektu, formalit na úřadech. A právě s celou touto agendou vám pomůže společnost ZAKRA.

ZAKRA se specializuje na projekty domovních ČOV, kompletně zařídí vše od A do Z, tedy od projektu po vyřízení na úřadech. Nemusíte se tak o nic starat. Odborníci z firmy ZAKRA mají za sebou zkušenosti se stovkami projektů domovních ČOV, poradí si i s nestandardní situací. Můžete se také spolehnout na kvalitu práce, rychlost a potěší i dostupné ceny.

Podívejte se na webové stránky společnosti ZAKRA, můžete se zde seznámit s postupem práce, prohlédnout si ukázky již realizovaných projektů domovních ČOV a obeznámit se s celkovou vodohospodářskou činností firmy ZAKRA. Nezapomeňte také využít možnosti nezávazné konzultace zdarma a přesvědčit se tak o kvalitách odborníků společnosti ZAKRA.

Více informací na blogu ZAKRY.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.