domaci zdravotni pece

Specializované služby v rámci domácí zdravotní péče

Dostali jste se do situace, kdy přemýšlíte nad tím, jestli musíte vy nebo někdo z vašich blízkých setrvávat v nemocnici? Nebo přemýšlíte nad tím, jak se co nejdříve po úraze či onemocnění dostat zpět do formy? V první řadě musíte toto probrat s ošetřujícím lékařem. Ten detailně zná aktuální stav pacienta a dokáže posoudit, zda je jeho stav již stabilizovaný, nevyžaduje nepřetržitou nemocniční péči a lze tedy uvažovat o domácí zdravotní péči.

V České republice je mnoho agentur domácí zdravotní péče. Jsou takové, které pacientům zajistí pouze základní zdravotnické úkony. Pak je tady ale řada takových, které svým pacientům poskytnou i velmi náročnou péči. Můžete tak stonat v domácím prostředí a využít domácí parenterální výživu, domácí umělou plicní ventilaci nebo třeba domácí fyzioterapii. Doba jde nezadržitelně kupředu a agentury domácí zdravotní péče iniciují a účastní se pilotních projektů, v rámci kterých jsou zaváděny do tohoto prostředí stále nové a nové služby.

Podle čeho byste si měli takovou agenturu vybrat?

  • Určitě nesmíte zapomenout na to, aby vybraná agentura měla smlouvu se zdravotní pojišťovnou pacienta.
  • Zdravotní personál agentury by měl být v rozumné dojezdové vzdálenosti.
  • Agentura by měla kompletně zajišťovat všechny služby, které stav pacienta vyžaduje.

Absolutní špičkou v tomto oboru je pražská agentura ProCare Medical. Jejich sídlo naleznete v Praze, ale jejich pobočky jsou pacientům k dispozici v Hradci Králové, v Liberci, v Brandýse nad Labem, v Přibyslavi a v Táboře. Aby byli svým pacientům co nejblíže. Jsou také aktivním účastníkem naprosté většiny pilotních projektů a nabízí tak svým pacientům kompletní portfolio služeb včetně převozu kompletně vybavenými sanitkami.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.