old polter 13

Pochutnejte si na víně Old Porter 13%

Vína známá pod obchodní značkou Old Porter jsou hodně oblíbená. Není se čemu divit. Výjimečná je především jejich nasládlá chuť, která dokáže uhranout nejedny chuťové pohárky. Jestliže v tomto směru hledáte skutečnou kvalitu, a to správné zabarvení vína, zaměřte se na produkty pocházející z regionu Montilla – Moriles.

Červené víno Old Porter

Jedním z nejvyhledávanějších kousků je Old Porter 13%. Sladké víno červené barvy, jehož odrůdové složení je Pedro Ximenéz. Tento klenot zraje přibližně čtyři roky, a to populárním systémem Solera y Criaderas. Výsledek je pak famózní.

Získat můžete červené víno Old Porter 13% s překrásnou mahagonovou barvou. Když otevřete krásně vypadající láhev s tímto načervenalým vínem, ohromí vás nasládlá vůně. To hlavní okouzlení pak čeká po prvním doušku. Old Porter 13% je spojen s jemností a určitou komplexností příchutí, kde jednoznačně vedou rozinky, dřevo a jemný kouř. Zkrátka ideální skloubení vybraných ingrediencí, které dělají z tohoto vinného nápoje skutečný unikát.

Víno tohoto typu je navíc vhodné k archivaci. Pokud se ho rozhodnete konzumovat, podávejte ho v pokojové teplotě 15 °C až 20 °C.

Objednejte si Old Porter 13%

Jestliže vás oslovil výše uvedený popisek, pak je nejvyšší čas, udělat si dostatečnou zásobu červeného vína Old Porter 13%. Pokud chcete vědět, kdo vám dodá tento lahodný kousek z regionu Montilla – Moriles, navštivte internetový portál https://katalog.bmcbrno.cz/old-porter-13.html. Právě tam si budete moci o tomto víně přečíst mnohé další informace. Zároveň narazíte na dodavatele exkluzivního vinného nápoje. A tím je společnost BMC Brno, s.r.o., v jejímž produktovém portfoliu si dokáže vybrat naprosto každý. Tak neotálejte a dopřejte si vynikající chuť vína, jímž ohromíte třeba i návštěvy. Popřípadě ho zařaďte do svého vzkvétajícího archivu.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.