nathan waters j7q Z9DV3zw unsplash

Služby kvalitního geodeta

Pokud hledáte odborníka v oboru geodézie, ať už pro soukromé potřeby nebo jste firma, můžete se obrátit na společnost VISIONPLAN-3D. VISIONPLAN-3D se specializuje na širokou škálu geodetických činností, má za sebou zkušenosti napříč geodetickým oborem. Používá nejmodernější technologii pro co nejpřesnější data a výstupy.

VISIONPLAN-3D pro vás vypracuje: zaměření pozemku pro projekt domu, vytyčení stavby nebo pozemku, geometrické plány pro zanesení stavby do katastru nemovitostí, pro rozdělení pozemku nebo vyznačení věcného břemene. Pro podnikatele provádí například laserové skenování, 3D modelace, digitální modely terénu a řadu dalších geodetických prací. Umí také vytvořit virtuální prohlídky interiérů nebo exteriérů.

Navštivte webové stránky společnosti VISIONPLAN-3D, kde se můžete seznámit s kompletní nabídkou prováděných geodetických činností s patřičným objasněním jednotlivých prací. K dispozici jsou také ukázky realizovaných zakázek. Využijte možnosti nezávazné konzultace zdarma, firma VISIONPLAN-3D si poradí i s nekonvenčními případy.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.