S centrálním vysavačem je luxování hračkou

U nás se o výhodách centrálních vysavačů začíná teprve mluvit, ale v Severní Americe zdomácněly již před desítkami lety.

Centrální vysavač, který je pro většinu našinců jednou velkou neznámou, je velkým pomocníkem v domácnosti. V první řadě odpadá nepraktické přetahování mnohdy těžkého vysavače do celém domě. Na rozdíl od klasických přístrojů, manipulace s centrálním vysavačem je více než jednoduchá. Agregát vysavače bývá umístěn v garáži nebo ve sklepě a dům je propojen potrubím ve zdi, v obytných místnostech jsou umístěny zásuvky, do kterých se zastrčí jen hadice a můžete se pustit do práce.

vysavač

Centrální vysavače se téměř bez hluku vypořádají s prachem a nečistotou na podlaze i na čalouněném nábytku. V porovnání s běžným luxováním je práce opravdu čistá a kvalitní. Při klasickém vysávání se totiž část prachu vrací zpět do ovzduší, to u použití centrálního vysavače nehrozí. Nečistoty jsou zachycovány ve speciálních filtrech mimo místnost.

Díky těmto přednostem se dá předpokládat, že popularita centrálních vysavačů i u nás poroste a brzy se centrální vysavače stanou běžnou výbavou domácnosti, stejně jako ve Spojených státech Amerických.

Obrázek převzat z webu www.freedigitalphotos.net (autor: stockimages).


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.