Znáte výhody anhydritových podlah?

Anhydritové podlahy si během několika posledních let získaly velkou spoustu příznivců a lidé mnohdy dokonce ani neuvažují o betonových podlahách a sází rovnou na anhydrit. Je to způsobeno vlastnostmi tohoto podlahového materiálu, jehož přednosti jsou více, než zajímavé.

Hned na úvod pro mnohé čtenáře tohoto článku zmíníme, že níže prezentované kvality nejsou vykoupeny žádnou markantní cenou a anhydritové podlahy s naprostým přehledem mohou nákladově předčít i betonové podlahy.

Rychlost, čistota a tepelná vodivost

Zvolíte-li toho správného dodavatele anhydritové podlahy, pak se těšte na krátký časový interval nutný pro realizaci. Vylévání dnes probíhá za pomoci speciální techniky, s níž lze docílit pracovní výkonnosti až 1 500 m2 za jediný den. Dům či jiný typ nemovitosti tak bude hotový obratem.

Technologie šetrná k životnímu prostředí dokonce nevyžaduje ani nic speciálního na stavbě, kde vám mimo jiné nevznikne žádný nepořádek a půjde o velice „čisté“ aplikování anhydritové směsi.

Jestliže vás zajímají další výhody anhydritové podlahy, určitě mnohé prozradí následující seznam.

  • U anhydritové podlahy lze docílit dokonalé rovinatosti
  • Prvotřídní tepelná vodivost, díky čemuž jsou anhydritové podlahy téměř jasnou volbou v kombinaci s podlahovým vytápěním
  • Minimální smršťovací vlastnosti
  • Nadstandardní výsledná pevnost a odolnost

Anhydritová podlaha není na rozdíl od cementu realizována v tak vysoké tloušťce, takže v její prospěch hovoří i nižší celkové zatížení z pohledu hmotnosti.

Nejprve anhydrit a pak jakoukoliv podlahovou krytinu

Chcete docílit vynikající podlahy na celý život? Pak začněte pěkně od základů a nesoustřeďte se pouze na finální podlahovou vrstvu. Zvolte nejprve anhydritové podlahy včetně jejich profesionální pokládky a teprve poté se zaměřte na výběr krytiny vyhovující vašemu vkusu.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.