Dřevěné hodinky určují styl a módní trendy

Dřevěné hodinky jsou dalším novodobým prvkem, který kombinuje praktičnost s elegancí a módním stylem. Na první pohled jde o klasické ručičkové hodinky. Jejich výrobním materiálem je však dřevo, což z nich dělá naprostý unikát.

Primárně jde o designové dřevěné hodinky zaměřené na široké portfolio zákazníků. Tento unikátní výrobek ocení nejenom běžní lidí a vyznavači odlišností, ale také manažeři a mnozí další, jež se chtějí ve společnosti a mezi ostatními kolegy odlišnost. A to v dobrém slova smyslu.

Jen si vezměte dřevěné hodinky na ruku a uvidíte, kolik lidí s nimi zaujmete.

Hodinky z bambusového dřeva

Kdybyste před několika lety četli článek obdobného typu, jen stěží byste si asi dokázali představit, jak takové hodinky mohou vypadat a vlastně i fungovat. Dnes už to není nic nereálného. Ruční zpracování je dotaženo k naprosté dokonalosti. Vybírat si mimochodem můžete i z odlišných dřevin.

  • Bambusové dřevo
  • Javorové dřevo
  • Ebenové dřevo
  • Teakové dřevo

Dokonale vysušený materiál je obvykle spojen s ruční prací v délce trvání kolem tří dnů, než vzniknou propracované hodinky toho správného tvaru a zabarvení. Jejich součástí je pak ciferník. I ten se ovšem může vymykat z běžného standardu a bude vám poskytovat naprosto originální pohled na aktuální čas.

Dřevěné hodinky dle vlastního stylu

I když jde o poměrně specifickou kategorii sortimentu, máte při nákupu dřevěných hodinek na výběr. Důkazem toho je internetový obchod DreveneHodinky.eu, kde budete volit hned z několika modelových řad.

Hlavní odlišnosti spočívají především v samotném designu. Rozdílné je tělo hodinek, ciferník, ale také materiál na pásku. Kůže i textil jsou prezentovány v různých barvách tak, abyste tento módní a praktický prvek byli schopni sladit s příslušným outfitem.

To je zárukou toho, že své potřeby uspokojí naprosto každý zákazník.

Pro jsou dřevěné hodinky tak výjimečné?

O precizním zpracování a nepřehlédnutelném vzhledu jsme se zmínili už výše. Nyní se zaměříme na ostatní klady těchto produktů. Je to například nízká hmotnost. Díky ní hodinky téměř neucítí na ruce. Zároveň se můžete těšit na odpovídající odolnost. V neposlední řadě je to i velice přijatelná cena oproti klasickým modelům.

Velice poptávané a oblíbené jsou dřevěné hodinky značky BOBO BIRD. Právě s nimi se pojí ruční výroba a propracovanost i toho nejmenšího detailu. Přesvědčit se o tom můžete v internetovém obchodu zde, kde na vás čeká onen zmiňovaný pestrý výběr.

Zkuste se při nákupu hodinek odvázat a vymanit z klasického stereotypu. Vyjděte si do společnosti nebo kamkoliv jinam s něčím originálním a nepřehlédnutelným na ruce.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.