cisteni v prumyslovych provozech

Jaké čističe se používají i v průmyslových provozech?

Přemýšlíte o tom, že pro vaše prostory budete nyní potřebovat silnější pomocníky pro čištění? Pojďte se s námi podívat na přípravky, které se toho rozhodně nebojí. Co se používá v průmyslu?

Vítejte ve velkém světě

V místech, kde je třeba udržovat průmyslové haly, tunely nebo stanice metra, nebudou stačit běžné čisticí prostředky. Zde se nejčastěji používá průmyslový čistič nebo speciální čisticí prostředky. Ekonomický nákup celého barelu šetří životní prostředí i peněženku klienta. Prostředky firmy Ecolab se přitom řadí mezi světovou špičku v oblasti úklidu, dezinfekce a čištění.

TIP: Profesionální podlahové mycí stroje nakoupíte na Prepar.cz

Průmyslový čistič je jako džin v lahvi

Stačí požádat a on koná. Díky dobré emulgační schopnosti je průmyslový čistič vhodný také pro čištění průmyslových objektů. Dokáže se postarat o rozpuštění mastnoty i olejových skrvrn, voskových filmů nebo sazí. Samozřejmě jej můžete použít i ve vysokotlakém čističi, jak je ctěné libo. Jakmile jej jednou vypustíte ven z kanystru, budete se již jen radovat z jeho neúnavné práce. Správné ředění zajišťuje optimální výsledek pro jednotlivé druhy povrchů.

Strojové i manuální použití

Alkalický čisticí prostředek Mobil Top Cleaner se hodí také pro údržbu vnějších částí vozidel. Velmi rychle odstraní olejové i mastné usazeniny, ale také prach a další nečistoty. Čistič se hodí pro manuální i strojové použití. Čistí se s ním motory, podvozky, drážní vozidla a další velké kousky. Když dodržíte aplikační podmínky uvedené na balení, je s ním možné vyčistit i ocel, měď, plasty a nerez.

Tento čistič se opět prodává v barelech, aby se předešlo kontaminaci malých nádob. V jeho složení naleznete účinné neionogenní tenzidy a alkálie.

Čištění v průmyslu je účinné, rychlé a silné. Pokud hledáte spolehlivé pomocníky pro čištění vašich prostor, možná jste právě našli to pravé.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.