Rozjeďte to s nafukovacími atrakcemi

Chystáte se organizovat firemní akci? Obraťte se na happytimes.cz a vaši zaměstnanci, obchodní partneři či zákazníci budou jenom koukat. Happytimes.cz vám totiž nabízí k pronájmu nafukovací atrakce, které se o zábavu návštěvníků parádně postarají. Kromě skákacího hradu Praha můžete mít zajištěn také kompletní profesionální servis, včetně kterého vám budou samozřejmě veškeré atrakce dovezeny a instalovány. S technickou obsluhou ani demontáží nafukovacích atrakcí pronájem si tak nemusíte dělat vůbec žádné starosti. Ozvěte se telefonicky nebo mailem a zkonzultujte svůj výběr – zkrátka, poraďte se.

Zorbing fotbal pro dokonalou zábavu

I taková dětská oslava narozenin si žádá nějakou veselou nafukovací atrakci k pronájmu. Ani starší děti, ani dospělí určitě nepohrdnou sportovními a soutěžními atrakcemi, mezi které patří třeba fotbal v koulích. Využijte akcí na klíč nebo si vyberte nějaký z nabízených balíčků agentury happytimes.cz! Bude-li jejich součástí i zorbing fotbal, tedy fotbal v nafukovacích koulích, můžete si být jisti, že všichni aktéři i diváci se budou skvěle bavit. Zorbing fotbal totiž jede.

Společně s happytimes.cz to dokážete

Dětská oslava narozenin může být tak trochu nevděčný úkol. Pozornost dětí je totiž těžké udržet. A bavit ty rozjívené a rozvrkočené čertíky třeba celé odpoledne, to už může být nadlidský úkol.

Aby si děti svůj den, třeba svou narozeninovou párty opravdu užily, máte na výběr z několika možností:

  • Zábavu zorganizovat sami. Věřte nevěřte, budete to mít hodně těžké.
  • Najmout si na dětskou oslavu animátora a zajistit si skákací hrad pronájem. Oba dokážou děti nejen zabavit, ale také pobavit.
  • Nechat akci sestavit na míru nějakou ověřenou agenturu, která zajistí vše od skákacího hradu pro děti až po catering.

Pokud zvolíte poslední variantu a najmete si profesionální agenturu happytimes.cz, rozhodně nezlikvidují děti vás, ale parádně je utaháte vy.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.