co delame v geopas

Podívejte se na propracovanější katastrální mapu

Katastrální mapa je nástrojem, ve kterém s oblibou hledáme poměrně často. Někdy se však stane, že prezentované informace nemusí být zcela dostatečné. Na druhou stranu, není nutné využívat pouze klasické nahlížení do katastru nemovitostí. Existuje totiž speciální projekt rozšiřující funkce katastru nemovitostí. Nenahrazuje sice jeho agendu, ale zobrazuje mnohé navíc.

Vyzkoušejte GeoPas.cz

Tím unikátním projektem je GeoPas.cz. Už jeho prostředí naznačuje, že půjde o něco přehledného, rychlého a snadno ovladatelného. A tak tomu opravdu je. Můžete najít třeba Český Brod katastrální území nebo jakékoliv jiné. Meze se v tomto ohledu skutečně nekladou. Předností tohoto online portálu není jen zobrazení všech potřebných dat, ale i některá další.

  • Životní prostředí
  • Geologie
  • Voda
  • BPEJ/LPIS
  • Občanská vybavenost

Ano, tohle všechno máte nyní na jednom místě a zároveň s tím nejdůležitějším. A tím je pochopitelně katastrální mapa, která zobrazuje prezentované informace. V několika vrstvách můžete vidět vše podstatné. Nechybí ani měření ploch a vzdálenosti. V mapě lze navíc zobrazit i ekonomické a demografické informace.

Praktické rozšíření katastru nemovitostí

Pusťte se do hledání libovolné parcely, nemovitosti nebo katastrálního území. Získejte více informací oproti katastru nemovitostí. S těmi můžete nakládat libovolným způsobem. Pomohou vám při výběru vaší budoucí stavební parcely a ideálního místa pro žití. Možností využití je bezpochyby více než dost.

GeoPas.cz pochopitelně odkazuje na pravidelně aktualizované zdroje dat. Typickým příkladem je samotný katastr nemovitostí a RÚIAN. Tak neotálejte pusťte se do hledání toho, co potřebujete. Dejte v tomto směru zelenou přehlednosti, jednoduchosti a praktičnosti. Tohle všechno v sobě spojuje unikátní online projekt GeoPas.cz, kde vám nebude chybět opravdu nic.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.