secuda

Chcete pracovat v sociálních službách? Navštivte příslušný kurz

Sociální služby jsou oblastí, která láká čím dál více lidí. Pokud se rozhodnete pracovat v tomto segmentu, měli byste disponovat příslušnými znalostmi. A ty vám nenabídne nikdo jiný nežli kurz pro pracovníky v sociálních službách. Právě svou účastí rozšíříte znalosti z tohoto oboru a připravíte se na práci, jíž chcete vykonávat.

Jak probíhá takový kurz?

Na úvod je třeba zmínit, že kurzy obdobného typu jsou realizovány po celém území České republiky, takže na své si přijde dozajista každý, aniž by musel dojíždět desítky kilometrů do vzdáleného města. Tyto kvalifikační nebo chcete-li rekvalifikační kurzy mají vždy velice obdobný scénář.

Kvalifikační kurz pro pracovníky v sociálních službách Opava je o základech v oblasti zdraví. Dále je to úvod do psychologie, sociálně právní minimum, krizová intervence, restriktivní opatření, prezentace výchovných technik, odborná praxe i něco málo z etiky sociálního pracovníka. Tohle všechno a mnohé další vám rozšíří dovednosti a zvýší vaši kvalifikaci právě pro obor sociálních služeb.

Stačí, pokud budete plnoletí, zdravotně způsobilí, bezúhonní a budete mít ukončené základní vzdělání.

Kurzy pod záštitou vzdělávací agentury

Jestliže hledáte cenovou dostupnost takových kurzů s možností rozložení kurzovného na splátky, chcete, aby se o vás staral tým profesionálů a daný kurz byl akreditovaný MPSV, máme pro vás tip. Obraťte se na vzdělávací agenturu Secuda, která je dlouhodobým specialistou v tomto oboru. Bližší kontakt můžete nalézt na internetovém portálu https://www.seduca.cz/kontakt, kde se mimo jiné dozvíte i platné termíny aktuálních kurzů.

Jestliže chcete vynikat v nějakém oboru, je vzdělání tím správným předpokladem, a o sociálních službách to platí dvojnásob. Proto neváhejte a vyberte si vhodný kvalifikační kurz, na který se zaregistruje pohodlně přímo z domu.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.