vino old porter

Pochutnejte si na skvělém víně Old Porter

Máte rádi dobré a kvalitní víno? Pak se zaměřte na výběr Old Porter. Zvolte si produkty, které pochází z oblasti Montilla – Moriles, u nichž budete mít záruku lahodné chuti. Old Porter, to je vinný nápoj nabývající hned několika podob. Jestliže dáte přednost kvalitě Pérez Barquero, máte celkem zajímavou možnost volby.

Tři druhy vína Old Porter

Jedním z nejznámějších nápojů tohoto typu bude červené víno Old Porter označované jako Rich Sweet Wine. To je dostupný ve variantě s 13 % nebo 21 % alkoholu. Vynikající sladké víno, v němž poznáte tóny nakládaných ořechů a ostružin. Všemu dodá patřičné aroma čokoláda a decentní tříslovina. Zkrátka skvělá varianta k paštikám a dezertům.

Opakem červeného je bílý Old Porter, jehož název je White Sweet Wine. Dostatečně uzrálé víno tohoto typu si budete dopřávat primárně v kombinaci se smetanovými zákusky. Krásná nažloutlá barva koresponduje s medovou až vanilkovou příchutí.

Tím třetím typem vína Old Porter je takový pomyslný mezičlánek. Růžové víno označované jako Pink má 12,5 % alkoholu a určitě v jeho chuti okusíte spoustu sušeného ovoce. Vynikající sladkost je osvěžujícím zážitkem, a tedy i dobrou variantou ke sladkým pokrmům.

Objednejte si víno Old Porter

Jestliže máte zájem přesně o tyto tři vína z oblasti Montilla – Moriles, pak musíte zvolit toho správného dodavatele. Je třeba si uvědomit, že není Old Porter jako Old Porter. A právě nezbytnou kvalitu vám může zajistit společnost BMC Brno, s.r.o., která se dlouhodobě zabývá dovozem vína a nejrůznějších potravin ze zahraničí. Více informací naleznete na internetovém portálu http://www.oldporter.cz/.

Povzneste popíjení vína na lepší úroveň a dopřejte si skutečnou kvalitu, na níž si pochutnáte. Vsaďte na vína Old Porter, s nimiž rozhodně nemůžete šlápnout vedle. Ať už si je budete pořizovat domů nebo do svého restauračního zařízení.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.