Baví tě IT a láká tě práce v tomto oboru?

Každý ví, že IT specialisté jsou v současné době velmi žádaní. Je jich nedostatek, zejména těch, kteří mají hromadu zkušeností z oboru. Pokud patříš mezi IT nadšence, neváhej a zašli nám životopis. Hledáme někoho, koho bude IT obor bavit, kdo bude mít chuť pracovat a učit se novým věcem. Vše ostatní tě naučíme, jen #joinus.

Abys však věděl, komu budeš životopis posílat, dovol nám se představit. Jsme firma U&SLUNO – softwarová, konzultační firma sídlící v Ostravě. Možná ses lekl toho, že sídlíme v Ostravě, protože v Ostravě nebydlíš. Nevadí, je tu možnost domluvit se na home office.

Zpátky k nám. V současné době poskytujeme poradenské, konzultační služby pro retail, logistiku i pro distribuci. Našim cílem je obchod podporovat, hledat inovativní řešení, která budou mít přidanou hodnotu a která zajistí brzkou a rychlou návratnost investice. K technologiím, s nimiž pracujeme, patří třeba Java, SQL nebo PHP.

Znáš některou z technologií? Tak proč stále váháš? JoinUs

Proč právě my

Možná se ptáš, proč by ses měl přidat právě k nám, když se zrovna IT specialisté hledají všude. Jak jsme zmínili, k nám nemusíš chodit s kupou zkušeností. Stačí, když budeš mít chuť pracovat. Vše potřebné tě naučíme, zkušenosti získáš právě u nás.

Nabízíme ti také práci v příjemném kolektivu, domácí, sympatické prostředí může být také klíčové při rozhodování.

#joinus

Pokud se ti naše firma líbí, neváhej a pošli svůj životopis. Aktuálně hledáme někoho na pozici specialisty softwarových aplikací, na pozici konzulanta, programátora a také na pozici e-commerce specialisty. Více potřebných informací najdeš na joinus.cz.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.