media max.cz ergo cz nahledovy

Pojištění domácnosti je stejně důležité jako pojištění domu či bytu

Je naprosto samozřejmé pojistit si dům či byt v osobním vlastnictví. Řada lidí však ještě nyní zapomíná na to, že je vhodné pojistit také domácnost. Existuje totiž řada událostí, které mohou vzniknout nečekaně a zcela bez příčiny a poškodit třeba vybavení domácnosti. Pokud tedy nemáte domácnost pojištěnu, je to do značné míry hazardování a ušetřených pár korun vás může nakonec přijít draho.

Pojistná událost může vzniknout kdykoliv

Právě z důvodů, které jsme uvedli úvodu tohoto článku, byste neměli zlehčovat důležitost pojištění. Právě ve zmiňované domácnosti může dojít k řadě situací, které rozhodně zasluhují pojistit. Pojištěná domácnost totiž znamená váš klidný spánek. Existuje několik pojistných událostí, které byste si možná na první dobrou neuvědomili. Zde tedy přinášíme přehled nejčastějších pojistných událostí:

  • Vloupání a krádež
  • Výkyvy v elektrické síti
  • Zkažení potravin v mrazáku
  • Rozbití skla bez určené příčiny
  • Zneužití telefonu

media max.cz ergo cz 01

Možná tak první varianta by vás s ohledem na domácnost určitě napadla. K tomu ještě můžeme přidat loupež v místě pojištění nebo mimo něj. Krádeže a vloupání zkrátka je to první, co nás napadne, co by se mohlo stát. Pokud jde ale o výčet dalších možných pojistných událostí, to už řadu lidí nenapadne anebo to považují za marginální. Přitom dokáží natropit mnoho neplechy, za což může být účet velmi vysoký.

Pojištění sjednáte velmi jednoduše

Pokud jste tedy dospěli k tomu, že pojistit domácnost je opravdu důležité, s čímž rozhodně souhlasíme, můžete tak učinit velice jednoduše. V dnešní době totiž můžete sjednat majetkové pojištění online, kde si lze snadno vypočítat parametry vaší nové pojistky. Když budete s parametry své smlouvy spokojeni, můžete také prostřednictvím internetu pojistku ihned uzavřít. Zbaví vás to tak nutnosti kamkoliv chodit.

media max.cz ergo cz 02


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.