dscf3984 m1

Vjezdové brány a závory

Vyberte si hned z několika typů bran to pravé řešení k vašemu rodinnému domu. Nadchnou vás nejen svojí praktičností, ale i atraktivním designem.

Brány a závory

Hledáte pro svůj rodinný dům bránu, která nejen ochrání vaše bydlení před zloději a vtíravými pohledy, ale která mu zároveň i dodá na moderním vzhledu? Pak jsou jasnou volbou brány Enespo. Stačí si jen vybrat ze dvou základních rozdělení – posuvné nebo křídlové. Vybírat můžete z dlouhé řady nejrůznějších materiálů a designů. Posuvná nebo křídlová brána skvěle doladí celkový vzhled vašeho rodinného domu a poskytne mu lepší zabezpečení.

Vjezdová brána vám poskytne potřebný komfort, pohodlí a bezpečí. Skvěle pak vypadá v kombinaci s oplocením a celkovým vzhledem domu.  Rozhodujícím při výběru vhodného typu brány je pak velikost pozemku a také členitost terénu. Jiné možnosti jsou tedy tam, kde je terén rovinatý, jiné zase na skloněném pozemku.

Posuvné brány

Posuvné brány se dále rozdělují na samonosné posuvné a kolejnicové. Jaký je mezi těmito dvěma typy rozdíl, kam jsou vhodné a jaké výhody vám přinesou? Posuvná brána kolejnicová vám přinese pozitiva v podobě automatizace a dálkového ovládání. Je ideálním řešením všude tam, kde je nedostatek místa pro výsuv brány. Neobejdete se zde ovšem bez betonového základu.

Samonosné posuvné brány jsou velmi populárním řešením. Je nenáročná na údržbu a oproti kolejnicové bráně zde není potřeba žádný betonový základ a železná kolejnice. Tento typ brány se navíc hodí i na mírně svažitý terén, není tedy nutná absolutní rovina, což je další velkou výhodou.

Automatické závory

Automatické závory jsou perfektním řešením pro standardní a průmyslový provoz. Mají široké spektrum využití. Jsou typické odolnou konstrukcí vyznačující se dlouhou životností a také nenáročnou údržbou. Nejčastěji se s nimi lze setkat na placených parkovištích, vjezdu na soukromé pozemky nebo do areálů firem.  Vybrat si můžete z různých typů automatických závor, a to podle účelu jejich použití.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.