jak zhubnout

Jak zhubnout? O redukci hmotnosti se postará gurmar

Hledáte způsob, jak co nejlépe zhubnout? Vyzkoušeli jste nespočet diet, které se ukázaly jako neúčinné? Nemusíte propadat zoufalství či hledat další nesmyslné a neúčinné diety. Skvělým pomocníkem při hubnutí vám bude gurmar, jež se postará o redukci vaší hmotnosti.

Co je to vlastně ten gurmar?

Gurmar neboli také gymnema sylvestre je popínavá rostlina původem z Indie, která svým vzhledem připomíná vinnou révu. Indové často o této rostlině hovoří jako o ničiteli cukru, jelikož potlačuje chuť na sladké a pozitivně působí na hladinu cukru v krvi. Také snižuje chuť k jídlu. Z tohoto důvodu jde o rostlinu, která úspěšně přispívá k redukci hmotnosti. Gurmar je vhodný jako doplněk při hubnutí a cvičení. Navíc se jedná o rostlinu, která disponuje řadou léčivých účinků.

Pozitivní účinky při léčbě cukrovky

Pravidelné užívání gurmaru pomáhá nejen s redukcí váhy, ale také má pozitivní účinky při léčbě cukrovky. Listy této rostliny totiž pomáhají přirozeně regulovat hladinu cukru v krvi. Hlavním přínosem je, že jde o přírodní lék, který přirozenou cestou stimuluje slinivku k vylučování inzulínu. Gurmar má také vliv na postupné uvolňování cukru v lidském těle. Z tohoto pohledu je tak vhodným doplňkem nejen pro zdravé lidi, ale i pro lidi s diabetem I. a II. typu.

Bylina ajurvédské medicíny

Gurmar patří mezi léčivé rostliny, jež má významné postavení v tradiční indické přírodní medicíně zvané Ajurvéda. Kromě zmíněných účinků je gymnema sylvestre dále například neocenitelným pomocníkem při léčbě trávicích potíží a onemocnění. Uplatňuje se také při léčbě zánětu močových cest a stimulaci jater. Má detoxikační účinky, takže významně pomáhá i při očistě organismu. Gurmar patří také mezi účinné antioxidanty, jež ochraňuje buňky před volnými radikály a zpomaluje proces stárnutí.

U nás lze gurmar užívat ve formě doplňku stravy GlukoVital na hubnutí. Tento doplněk stravy najdete například v internetovém obchodě Herbavis.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.