Objevte krásu chladné Skandinávie

Skandinávie není tradiční dovolenkovou destinací v klasickém slova smyslu. Těžko se vyvalíte před fjordem na pláž a budete se opalovat. Přesto ale v posledních letech uchvacuje stále větší množství Čechů. Ať už je to rybolov v Norsku, kultura ve Švédsku či putování Finskem, Skandinávie má co nabídnout. Jak ale po Skandinávii nejlépe cestovat?

Trajekty po celé Skandinávii

Zasvěcení již vědí, proč je ve Skandinávii tolik populární trajektová doprava. Je to totiž velmi efektivní a cenově dostupný způsob, jak se pohybovat po Skandinávii. Díky provázanosti celého území mořem je trajekt mnohokrát nejlepší volba. To platí zvláště v případě, chcete-li si vzít svůj vůz, nebo jedete autobusem. Ale i individuální turisté si mohou plavbu trajektem po Skandinávii značně užít. Kromě klasické linkové dopravy mohou využít také možnost okružních míst a skloubit poznáváních nových míst s plavbou po lodi.

Skandinávské trajektové společnosti a rezervace trajektu

O popularitě trajektů ve Skandinávii svědčí také velký počet trajektových společností fungujících na tamním teritoriu. Nejsilnější jsou asi Scandlines a Stena Line, na trhu ale operují i další (například Tallink, Viking Lines atd.). Plujícím poskytují skvělý servis (pohodlné kajuty jsou samozřejmostí) a nezapomenutelnou zábavu.

Dobré je, že trajekty do Skandinávie si můžete online zarezervovat i v České republice. Rezervaci můžete provést na portálu eTrajekty. Rezervace je velmi uživatelsky přívětivá, rychlá a v češtině.

Obrázek: Plavba trajektem vám umožňuje si užít Skandinávii naplno.

Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.