Panske doplnky jako nutnost kazdeho gentlemana

Pánské doplňky jako nutnost každého gentlemana

Pánské doplňky jsou nepostradatelným elementem pro dokonalý outfit. Dodají vám sebevědomí a strhnou na vás pozornost. V tomto článku vám představíme základní pánské doplňky, které by měl mít ve svém šatníku každý gentleman.

Náramek s hodinkami

Tato kombinace je nestárnoucí klasika. Správně sladěné hodinky s náramkem do stejných barev totiž vypadají skvěle! Kvalitní pánské náramky můžete najít například zde. Jsou vyráběné přímo v České republice z přírodních minerálů v různých barvách. Můžete tak jednoduše sladit hodinky s náramkem. Například pokud máte v oblibě dřevo a vlastníte dřevěné hodinky, tak je zkombinujte s náramek z dřevěných korálků.

Opasek a peněženka

Říká se, že kvalitní opasek a převážně peněženka vás prezentují a neměly by být tyto doplňky podceňovány. Peněženku a opasek se dají sladit taktéž stejných barev kůže, a taková kombinace vypadá opravdu báječně. Kožené sadou sadu s opaskem a peněženkou najdete například na internetovém portálu www.levsalonu.cz. Mají zde produkty z pravé italské kůže vyráběné ruční prací přímo v České republice.

Společenské události jedině s motýlkem

Pokud máme na mysli společenské události, jako jsou například svatby, tak je zcela jasné, že dlouhé a široké kravaty jsou už dávno z módy. Dneska frčí motýlky! Takový dřevěný motýlek se dá dokonale sladit do barev svatby. Zde najdete širokou nabídku dřevěných, případně i kožených motýlků, pokud se chcete pustit do extravagantnější varianty.

Manžetové knoflíčky

Tento doplněk už je na trhu už pár let a je to ideální způsob, jak si ozdobit rukáv košile, zvlášť, když si na sobě sladíte víc doplňků například do dřeva. Dřevěné manžetové knoflíčky najdete zde, a hodí se skvěle k již zmíněným dřevěným motýlkům.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.