coast 4478424 1280

ČOV na klíč bez čekání

Čistírna odpadních vod je oblíbeným zařízením pro rodinné domky nebo chalupy. A není se vůbec čemu divit. Nejen, že řeší situaci tam, kde není možné objekt přiřadit ke klasické kanalizaci, navíc také významně šetří peníze. Podíváme-li se na jisté statistiky, uvádí se, že ČOV může rodině ušetřit vyšší desítky tisíc korun. A to už se vyplatí. Nicméně je tu háček.

Zřízení ČOV je totiž nesmírně komplikovaným procesem skládajícím se z několika nutných kroků. Nejprve potřebujete získat projektovou dokumentaci od kvalifikovaného projektanta, kterých je bohužel významný nedostatek, a tak je dosti pravděpodobné, že na jeho služby budete čekat i několik měsíců. Následně hydrogeologický posudek od hydrogeologa, kterých je jako šafránu stejně jako projektantů, a nakonec samozřejmě úřední souhlas. To se odvíjí zase od místních pravidel a českého zákona.

Naštěstí existuje však alternativní scénář. Nová služba ČOV bez úřadů od plzeňské projekční kanceláře ZAKRA umožňuje všem zájemcům získat ČOV nebo jiné vodohospodářské zařízení prakticky bez starosti a z pohodlí domova. ZAKRA za vás vyřídí všechny dokumenty a dokonce i úřední povolení. Více informací naleznete tu.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.