Užijte si Prahu na pár dnů

Vyrazte na pár dnů do hlavního města! Ať už chcete jet na zábavný víkend s rodinou nebo si užít trochu romantiky se svou drahou polovičkou, v Praze se zabavíte bez problému na celý den.

Za romantikou

Jak si vychutnat atmosféru Prahy ve dvou? Začít můžete například příjemnou procházkou u řeky Vltavy. Zavítejte až na Karlův most a pokochejte se nádherným výhledem. Dojděte až na Malou Stranu a navštivte třeba Pražský hrad. Uznejte, že jste jej již mnohokrát zahlédli na obrázku nebo v televizi, ale byli jste se skutečně někdy podívat dovnitř? Jestliže ne, buďte správní Češi, a běžte si tento nádherný komplex prohlédnout, budete z toho mít dobrý pocit.

Zdroj: https://pixabay.com/en/prague-charles-bridge-czech-republic-547842/

Jídlo

Taková procházka samozřejmě zasluhuje odměnu v podobě lahodného oběda. Jedna z výhod bohaté Prahy je, že na každém rohu najdete nějakou restauraci. Ať už máte chuť na klasickou českou kuchyni či nějakou exotiku, Praha vás nezklame.

Ubytování v Praze

Nedaleko Pražského hradu najdete i Hotel Belvedere s překrásnými pokoji. Díky centrálně umístěné poloze se sem rychle dopravíte i dopravními spoji. Součástí hotelu je i masážní salón Baan, kde si můžete s dopřát tu pravou relaxaci. Druhý den si po snídani v pohodě naplánujte program na další den s vysokorychlostní Wi-Fi prostupující celým hotelem.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Leave a Reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *