Vyberte si prostěradlo, které vám padne jako ulité

Prostěradla jsou nedílnou součástí našich ložnic. I když se spousta z vás zaměřuje především na nové matrace, rošty a postele, často opomíjíte na to nejdůležitější. Na textilní doplněk, s nímž jsme během spánku či odpočinku v nepřetržitém kontaktu. A tím jsou prostěradla.

Na trhu samozřejmě nejste omezováni pouze barvou prostěradla. Důležitou roli hraje také výrobní materiál neboli typ prostěradla, jež použijete. Pakliže nemáte povědomí o těchto možnostech a nevíte, na jaký výrobek vsadit, pomohou vám následující řádky.

Klasika v podobě bavlněného prostěradla

Jestliže jste příznivci tradičních materiálů a sázíte na jistotu, stanou se bavlněná prostěradla tou správnou volbou. Tyto produkty se pyšní svou prodyšností, příjemným pocitem na omak a savostí. Pokud jde o cenové náklady, patří bavlněná prostěradla k těm dostupným.

Počítat byste měli pouze s tím, že tento materiál se mačká, takže ti, kdo vyžadují dokonalost v ložnici jej budou muset pravděpodobně žehlit.

Froté prostěradla vás zahřejí

Smyčková tkanina z bavlněné příze s odlišnou gramáží. Froté prostěradla patří obecně k těm hřejivějším, a to platí dvojnásob s narůstající hustotou materiálu. Spolehnout se můžete nejenom na to, že bude dokonale sát pot, ale dokonce se nemačká. Tím pádem odpadá jakékoliv žehlení.

Moderní Jersey prostěradla

Trojici oblíbených produktů zakončují Jersey prostěradla. U těchto materiálů se k běžným výhodám bavlněných prostěradel přidávají ještě další. Je to určitě jemnost a hebkost na dotek. Jersey prostěradla jsou velice měkká a dokáží se napnout až o 25 % své velikosti, takže je pohodlně převléknete na posteli.

Výrobky z výběrové 100% bavlny si mimo jiné udržují svoji stále stejnou barevnost a to i po několikátém vyprání. To se samozřejmě pozitivně promítá do celkové životnosti Jersey prostěradla.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.