domaci zdravotni pece

Proč je domácí zdravotní péče tak důležitá?

Domácí zdravotní péče se postupem času stává nedílnou součástí klasické zdravotní péče. Pacienti, jejichž stav je stabilní a nevyžaduje nepřetržitou nemocniční péči, mohou stonat ve svém domácím prostředí. Tento způsob léčby doporučuje a také předepisuje ošetřující lékař pacienta. A ptáte se na výhody domácí zdravotní péče, tedy proč je vlastně tak dležitá?

  1. Pacient je ve svém domácím prostředí mezi svými blízkými v lepší psychické pohodě.
  2. Pacient není vystaven riziku nemocničních nákaz a v současné době se i eliminuje riziko koronaviru.
  3. Pacient zbytečně nezabírá nemocniční lůžko pro akutní případy a zároveň je mu poskytována odborná zdravotní péče, kdykoli je to potřeba.
  4. Rekonvalescence se i díky psychické pohodě pacienta urychluje a zlepšuje se tak jeho celkový zdravotní stav.

Co všechno si pod domácí zdravotní péčí můžete představit?

Zažitá představa naprosté většiny lidí je, že v rámci domácí zdravotní péče se jedná o ošetření a klasické převazy ran, aplikaci injekcí nebo odběry krve. To všechno samozřejmě také domácí péče zahrnuje, doba však pokročila a specializované agentury v současné době poskytují pacientů i velmi náročné služby, kdy je zapotřebí i odborný lékař. Pražská agentura ProCare Medical, která tedy sídlí v Praze, ale má pobočky v Liberci, v Hradci Králové, v Brandýse nad Labem a v Přibyslavi, vychází vstříc požadavkům pacientů a neustále rozšiřuje portfolio poskytovaných služeb. Nyní tak zajišťuje domácí fyzioterapii, domácí parenterální výživu, a dokonce domácí umělou plicní ventilaci. Toto samozřejmě není běžná nabídka všech agentur pro domácí zdravotní péči. ProCare má ale za cíl, aby co nejvíce pacientů mohlo stonat doma. Také proto iniciují a aktivně se účastní nových a nových pilotních projektů, aby mohli pokrýt další a složitější diagnózy.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.