Směnárna bez poplatků Praha

Směnárna Praha 1 s dobrým kurzem

Pražské směnárny se netěší příliš dobré pověsti, bylo by ovšem nespravedlivé házet všechny do jednoho pytle. Rozhodně platí, že u nich pořídíte cizí měnu výhodněji než v bance. Celková úspora záleží samozřejmě na objemu směňovaných peněz. Nejčastěji se točí eura a my vám poradíme, kam pro nejlepší kurz eura v Praze.

Každý z nás občas potřebuje využít služeb směnárny. Někdo pravidelně a ve velkém, jiný spíš příležitostně před dovolenou či výletem do zahraničí. I když se vesměs dá už téměř vše a všude platit kartou, je dobré mít u sebe i patřičnou hotovost. A právě tady nastupuje směnárna. Praha 1 je lokalitou, kde jich působí několik desítek a všechny nabízejí široké portfolio světových měn, jak valuty, tak devízy. Stačí si jen vybrat, vzít potřebnou hotovost a najít nejvýhodnější kurz.

Směnárna bez poplatku Praha

I když je to už téměř pravidlo, občas se najdou výjimky. Právě ty ovšem nosí nálepku „spekulativní“ a je lepší se jim obloukem vyhnout. Poplatky se ve směnárnách už totiž dlouhou dobu nenosí a nelze je nalézt v ceníku žádné ze seriózních institucí. Směnárna bez poplatku Praha by měla proto být základním parametrem pro výběr místa k výměně peněz.

Nejlepší kurz eura v Praze – nejdůležitější ukazatel

Samozřejmě každého, kdo plánuje měnit české koruny na zahraniční měnu, zajímá především kurz. Rozdíly v kurzovním lístku jsou ovšem markantní, proto se vyplatí hledat směnárnu, která má nejlepší kurz eura v Praze. Srovnání věnujte čas obzvlášť v případě, že plánujete měnit vyšší částku, protože čím víc měníte, tím bude pro vás výše kurzu důležitější. Při vysokých obnosech mohou jít rozdíly až do tisíců.

Při výměně peněz si nezapomeňte uschovat doklad, který vám směnárna vydá pro řešení případné reklamace či nesrovnalosti.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.