Autoservis, bez kterého se neobejdete

Potřebujete vyměnit poškozené pneumatiky na svém autě a nevíte, kam se máte obrátit? Vyzkoušejte služby pneu servisu Praha Novák. Nejenže vám pneumatiky vyměníme, nebo opravíme, ale také uděláme test brzd, testy tlumičů, geometrii kol, 3 d geometrii, laserovou geometrii, anebo test podvozku. Pneu bazar Praha je tu pro vás vždy během otevírací doby se svou nabídkou služeb. Přijeďte za námi a nechejte si opravit pneumatiky, abyste mohli jezdit bez starostí. Naši mechanici vám sdělí náročnost opravy, její průměrnou délku trvání a v neposlední řadě samozřejmě finanční náročnost.

Zkušenosti a spolehlivost

Svým zákazníkům můžeme nabídnout komplexní služby, od výměny poškozené pneumatiky až po seřízení sbíhavosti, test brzdových kotoučů, anebo testy tlumičů. Rádi Vám doporučíme vhodné pneumatiky právě pro Váš typ vozu nebo nářadí, s nímž budeme moci pneumatiku sami na dojezdovou vzdálenost opravit. Zabýváme se také geometrií Praha, a to hlavně laserovou geometrií. Staňte se jedním z našich spokojených zákazníků a doporučte nás i svým přátelům! Pneu bazar Praha nabízí vlastní parkoviště s kapacitou 25 míst. Navštivte nás, těšíme se na Vás!

Autoservis bez kterého se neobejdete

Vše pro naše zákazníky

Máte-li jakýkoliv dotaz, ptejte se, rádi Vám odpovíme. Navštívit nás můžete kdykoliv během otevírací doby, anebo se můžete objednat telefonicky či emailem. Pneumatiky bazar v Praze má již mnohaletou tradici. Snažíme se v první řadě vyhovět všem klientům a poskytnout jim tu nejlepší a cenově dostupnou službu. Jak jsme již výše zmiňovali, není pro nás žádným problémem oprava či výměna poškozené pneumatiky, ale děláme rovněž test podvozku, test tlumičů, seřízení sbíhavosti, nebo laserovou geometrii. Tak již déle neváhejte a vyzkoušejte naše skvělé služby!


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Leave a Reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *