Vyzkoušejte na vlastní kůži Flyboarding nebo Jetpack

Patříte k příznivcům adrenalinových zážitků? Milujete vodní sporty a chcete v nadcházející letní sezóně prožít něco nezapomenutelného. Ať už vy či vaši přátelé? Ve všech případech vám bude nápomocna firma na zážitky Allegria, jejíž produktová nabídka okouzlí skutečně každého.

Bude to například prostřednictvím létání nad vodní hladinou, které se nazývá jetpack. Zábava nenabývající konce, při níž budete doslova levitovat nad vodou a oddávat se bezkonkurenčnímu zážitku. To vše navíc s patřičnou instruktáží a s maximálním bezpečím.

Originální stroj pro adrenalinovou zábavu

flyboardingNemusí to však být pouze jetpack, jemuž dáte přednost. V podobném duchu se odvíjí také další vodní činnost trochu odlišného ražení. Je to flyboarding, při němž si k tělu připevníte zařízení, s pomocí něhož lze nad vodní hladinou provádět nevídané kousky.

Tato možnost se vám mimochodem nabízí hned na třech místech České republiky. Je to Orlická přehrada, Dalešická přehrada a Davle. Až 15 minut nezapomenutelného letu včetně odborné instruktáže.

Adrenalin v jiném podání

Společnost Allegria se samozřejmě nezabývá pouze vodními hrátkami. Narazit lze také na jiné formy dobrodružství. Patříte-li k týmovým hráčům, určitě vás osloví herní prostor TEPfaktor, v němž se podrobujete nejrůznějším fyzickým a logickým úkolům. O této hře se můžete ostatně dozvědět prostřednictvím internetového portálu http://www.firmanazazitky.cz/ceska-pevnost-boyard.

Využijte služeb firmy na zážitky, kde si splníte své dlouhodobé sny a prožijete něco nového a jedinečného. Výčet uvedených činností se však může stát i velice originálním dárkem pro blízké přátele či rodinné příslušníky. Pořiďte si poukaz s dostatečně dlouhou platností a okuste velkou dávku adrenalinu za ty nejlepší ceny na současném trhu. Vězte, že nebudete v žádném případě litovat.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.