nebankovky.cz

Lepší podmínky než nízký úrok, na čem skutečně záleží

Mnoho lidí má zažito, že dle úrokové sazby mohou porovnávat mezi sebou všechny půjčky. Pokud se ovšem na nabídky podíváme podrobněji tak velmi snadno zjistíme, že výhodnost dle úroku stanovíme ven stěží a je nutno se dívat na všechny parametry. Nabídne-li vám někdo předčasné splacení zdarma můžete tak peníze kdykoliv celé vrátit. A nastávající úrok již neplatit. Díky tomu tak může být vyšší úrok v kombinaci s předčasným splacením mnohem levnější – plánujete-li refinancování nebo konsolidaci. Než nízký úrok a následné předčasné splacení u společnosti, která vyžaduje splacení všech dohodnutých úroků.

Porovnejte si nabízené půjčky a akce

Pokud chcete skutečně ušetřit, podívejte se na porovnání půjček na https://www.nebankovky.cz/porovnani-nebankovnich-pujcek/. Tento výpis obsahuje všechny české nebankovní produkty. Lze vybrat jen ty pouze v určité výši a můžete je následně srovnávat dle úrokové sazby, splátkového kalendáře nebo vyžadovaných dokumentů.

Daný výpis si můžete i omezit dle parametrů, jaké jsou nabízeny. Například si můžete nechat vypsat jen ty, které mají předčasné splacení bez poplatků a bez úroků. Které nevyžadují být zaměstnancem nebo mít doložitelný příjem. Případně je lze filtrovat i dle výhodných (právě probíhajících akcí). Můžete se tak podívat například na výpis https://www.nebankovky.cz/porovnani-nebankovnich-pujcek/porovnani-predcasne-splaceni/ kde jsou pouze nebankovní firmy, které mají předčasné splacení zdarma. Menu s kompletním výběrem a filtr naleznete ihned pod tabulkou s produkty.

Porovnání je jednoduché právě díky omezení jen na ty, které dosahují určité částky. A díky zobrazení podmínek u každé nabídky máte i porovnání dokončeno během jednoho pohledu na tabulku. A následně můžete ihned o peníze požádat. Kliknete na tlačítko žádost, které vás přesměruje na internetovou stránku toho, kdo peníze nabízí. A vše ostatní již dořešíte přímo s ním. Nejednáte skrz zprostředkovatele. Vše probíhá mnohem rychleji a především diskrétněji. Vyplnění žádosti je otázkou několika málo minut, jediným zdržením může být, pokud musíte přikládat fotografie svých osobních dokladů. Samotný proces posouzení je u většiny moderních firem plně automatizovaný a trvá řádově minuty. Jste-li schváleni a máte-li stále o částku zájem, jen vše potvrdíte telefonicky/emailem. A peníze ihned putují na váš bankovní účet. A peníze můžete mít ještě dnes k dispozici – a to řádově během několika desítek minut.

Co skutečně ovlivní konečnou cenu půjčky

Nízký úrok není král. A je zde mnoho dalších vlastností, které mohou půjčku s nízkým úrokem udělat nevýhodnou. A naopak půjčku s vysokým úrokem velmi výhodnou. Největší rozdíl činí akce, které poskytovatelé momentálně nabízejí. Ovšem i standardní druhotné parametry mohou s výhodností nabídek pořádně zamíchat.

  • celková doba splatnosti – vždy je nutné porovnávat na jak dlouhou dobu je úrok počítán, vyšší úroková sazba na jeden rok je výhodnější než platit nižší úrokovou sazbu po dobu dvou let
  • bezplatné předčasné splacení – budete-li konsolidovat či refinancovat tak při předčasném splacení vám nejsou účtovány budoucí úroky ani žádný poplatek
  • odložení splátek – můžete na určité období přestat splácet bez sankcí, penále, poplatků, zápisu v registru a hrozbou exekuce
  • první zdarma – pokud si u dané společnosti půjčujete poprvé, nabídnou vám první půjčku zdarma, úrok platíte až při opakovaných
  • mimořádné splátky – můžete posílat mimořádné splátky, doplatíte dříve, platíte úrok po kratší dobu

U akce první zdarma je třeba podotknout, že se jedná jen o nižší sumy. Zpravidla nepřekračující hranici 20.000 Kč. Tzv. mikropůjčky do výplaty. Poskytovatel nabídne své služby poprvé bez úroku (půjčíte 10 tisíc, vrátíte 10 tisíc) a doufá, že s ním budete spokojeni a následně se budete vracet pro další půjčky. Tentokrát již s úrokem.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.