Využijte předností operativního leasingu

S pojmem operativní leasing se setkávají především firmy libovolné velikosti. Jde ve své podstatě o dlouhodobý pronájem vozidel, s nímž se pojí velká spousta kladů. Pakliže váháte nad touto variantou pořízení nových vozidel do společnosti, možná vám několik následujících řádků otevře oči.

Jedním z největších kladů je bezpochyby úspora vstupního kapitálu. Za nové dopravní prostředky nemusíte dávat statisíce, které je vhodné investovat do podnikání. O tom vás ostatně přesvědčí operativní leasing kalkulačka, jež komukoliv prozradí, na kolik ho vyjde tato služba.

Proč zvolit operativní leasing?

Přestavte si situaci, kdy se nemusíte starat o využívaná vozidla, minimálně z pohledu servisních úkonů, přehledu o nákladech, až po budoucí prodej. Právě všechny tyto úkony jsou realizovány v rámci operativního leasingu.

Na počátku všeho vám budou garantovány výše měsíčních splátek. V mnohých případech se domůžete i velkoodběratelských slev a ostatních bonusů. Zároveň se není třeba strachovat s velikostí zůstatkové ceny automobilu.

V tomto duchu lze provádět pravidelnou a zároveň nenákladnou obnovu vozového parku, aniž by po vás byla požadována jakýkoliv akontace.

operativni leasing

Specialista na operativní leasing

Jestliže vás zajímá operativní leasing kalkulace, potom se obraťte na letitého specialistu, jehož působnost je v několika zemích světa. Je to společnost HERTZ Lease, u níž budou optimalizovány vaše dlouhodobé výdaje za vozidla a zároveň se vám dostane pravidelného reportingu.

Subjekt, který vám zpracuje nezávaznou nabídku šitou přímo na míru a bezplatně. O kvalitách operativního leasingu a výše uvedené firmy vypovídají bohaté reference nadnárodních společností. Staňte se dalším spokojeným zákazníkem a netrapte se s ohlašováním pojistných událostí. To vše za vás bude vyřešeno bez jediného osobního přičinění.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.