S námi zůstanete nad věcí

Rádi bychom vám představili internetový obchod Bottega.cz, specializující se na prodej vysoce módních dámských kabelek, dámských velkých tašek, dámské obuvi, různých doplňků například v podobě dámských mokasín, dámských cestovních tašek a spoustou jiného zajímavého zboží.

Pokud hledáte elegantní řešení, jak okouzlit vaše okolí, jste na správné adrese. Spousta žen dnes upřednostňuje místo nošení kabelek elegantní dámské batohy, které jsou nejen praktické, ale zároveň velice pohodlné. Náš svěží přístup a nadhled motivuje nejen náš tým, ale především klienty.

Vyberte si to nejlepší právě u nás!

Letošním trendem je jednoznačně dámská kabelka do ruky nebo dámská taška přes rameno. Současné trendy kabelek naleznete vždy v kolekcích od světoznámých značek, jako jsou dámské tašky Versace Jeans, Desigual, Love Moschino, Xti či V19.69.

Nově pořízený kousek by měl plně vyhovovat vašim požadavkům, měl by mít módní design a správný styl, ale především by měl splňovat všechna kritéria ohledně funkčnosti a praktičnosti.

Pro většinu z nás se stalo nošení elegantních dámských kabelek samozřejmostí a naprostou nezbytností. Málokterá z dam bez ní vychází z domu už jen z toho důvodu, že v ní má nejdůležitější doklady a nutné nezbytnosti.

Kdysi jsme si mysleli, že kabelka patří bezvýhradně k dospělým ženám a jedná se jednoznačně o typický ženský produkt. Dnes tomu ale už tak není a také mladé slečny nachází oblibu v nošení nejrůznějších dámských kabelekluxusních dámských psaníček.

Kabela a kabelka jako dokonalý společník

První dochované zobrazení předmětu velice podobného kabelce je již ze starověkého Egypta. Ale termín kabelky oficiálně neexistoval až do poloviny devatenáctého století. Předtím to byly vaky a brašny z látky, nebo kůže pro úschovu cenností.

Až po francouzské revoluci, kdy se móda změnila a začala se upřednostňovat štíhlá linie modelky s úzkým přiléhavým oblečením, kde nebylo místo pro kapsy, zapříčinil vznik dámské kabelky, aby ženy měly kam dávat věci a brzy nato se staly nezbytným módním doplňkem.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.