Zima se nezadržitelně blíží nezapomeňte navštívit pneu bazar Praha

Zima se nezadržitelně blíží, nezapomeňte navštívit pneu bazar Praha

Většina majitelů vozů se snaží nešidit jejich údržbu a věnuje svým čtyřkolovým nebo dvoukolovým kamarádům patřičnou péči. Jedním z úkolů, na které je třeba pamatovat před nástupem zimy (samozřejmě také před příchodem jara) je výměna pneumatik – klidně za kvalitní použité pneu. Vzhledem k tomu, že zima je před námi, je na přezutí nejvyšší čas. Je otázkou, zda loňské zimní pneumatiky jsou ještě v kondici. Pokud ne, nemusíte hned utrácet peníze za nové. Úplně budou stačit použité pneumatiky, které můžete pořídit v pneu bazaru Praha.

Objednejte se online!

Pneuservis bazar Michle, chcete-li pneuservis Praha 10, pro vás má v zásobě nejen použité pneu, ale i nové pneumatiky, které vám nabídne včetně veškerého servisu. A navíc! Pokud se děsíte toho, že zase začnou v pneuservisech ty zničující fronty na přezutí aut, pneu servis Praha 10 vám nabízí možnost, objednat se na výměnu pneumatik, laserovou geometrii, test brzd a test tlumičů online a ušetřit si tak nejen starosti, ale zejména čas. Vždyť, co si budeme povídat, právě čas se pro nás stává čím dál dražší komoditou.

Pro pohodovou jízdu a rovnoměrné sjíždění pneumatik

Pneu-novak.cz vám nabízí kromě výměny pneumatik také geometrii kol. Geometrie kol Praha velmi úzce souvisí právě s výměnou pneumatik. Špatná geometrie, tedy špatné postavení kol na silnici způsobí, že se vaše pneumatiky budou sjíždět nerovnoměrně. Je proto velmi důležité, nechat si geometrii Praha 10 seřídit minimálně jednou ročně. Pokud navíc patříte mezi každodenní řidiče, jejichž auto brázdí naše nekvalitní silnice prakticky nepřetržitě, pamatujte na 3D geometrii častěji.

No a když už v pneuservisu Praha budete, rozhodně si nechte provést také test brzd, test tlumičů a test podvozku. Teprve pak to bude panečku jízda!


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.