Vse co vas zajima o klimatizacich

Vše, co vás zajímá o klimatizacích

Zajímalo vás, jak vybrat klimatizaci a na co při výběru nezapomenout? Pojďme se podívat na nejčastější otázky ohledně klimatizace Hradec Králové.

Jaký druh klimatizace vybrat?

Druh klimatizace bude záležet na způsobu použití. Pokud chcete jednotku přesouvat do různých místností v domě nebo bytě, jistě oceníte mobilní klimatizaci.

Pokud chcete klimatizaci napevno, můžete volit mezi nástěnnou a stropní klimatizací. Nejčastěji používaným druhem je nástěnná klimatizace. Stropní se hodí do místností s podhledy. K sehnání je také okenní klimatizace, která se umístí na okno, jedna strana směřuje do místnosti, druhá ven, tato klimatizace je ale méně efektivní.

O kolik dokáže klimatizace ochladit místnost?

Efektivita klimatizace vždy záleží na druhu a výkonu klimatizační jednotky, ale také na velikosti místnosti. Obecně lze ale říct, že některé druhy dokážou místnost vychladit až na 10 °C a méně.

Jaký je rozdíl ve výkonu klimatizací?

Výkon klimatizace se pohybuje kolem 2-8 kW. Čím větší místnost, tím výkonnější klimatizace nebo více klimatizačních jednotek je potřeba.

Jaká je spotřeba elektrické energie?

Při výběru dbejte také na úspornost. Klimatizační jednotka třídy A+++ sice bude dražší, ale její provoz následně vyjde levněji, takže se tato investice vyplatí a vrátí.

Jaké jsou výhody klimatizace?

Pokud se rozhodnete instalovat klimatizace do domu Hradec Králové, rozhodně nebudete litovat, protože vám poskytne příjemnější teploty i v horkých letních dnech. Některé druhy klimatizace umí i topit, takže je využijete v zimě. Dále snižuje vlhkost vzduchu a díky tomu klimatizace minimalizuje riziko vzniku plísní.

Jaké jsou nevýhody klimatizace?

Nevýhodou může být vyšší pořizovací cena klimatizace a také složitější instalace. S montáží klimatizace do bytu Hradec Králové vám ale určitě pomůže některá z vámi vybraných firem.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *