Začínáte s nehtovou modeláží a gelovými nehty?

Co si pořídit, když s nehtovou modeláží a gelovými nehty teprve začínáte? Přestože jste přečetli spoustu návodů, shlédli videa, pořád si tak nějak nevíte rady? Pojďme se tedy společně podívat na nejzákladnější sortiment, který budete k modeláží nehtů pomocí gel laků potřebovat. V prvé řadě jsou to UV gely na nehty a také UV lampa na nehty.

Příprava nehtů k modeláži

Vlastní modeláž nehtů nemůžete začít rovnou aplikací gel laku na nehet. Každý nehet je třeba předem řádně připravit. Jedině tak vám gel lak na nehtech vydrží dostatečně dlouho. Nehty správně zapilujte, upravte i kůžičku kolem nehtu. Pro odmaštění nehtů před nanesením UV gelu na nehty aplikujte Primer, po té kvalitní výživu, aby vám nehty vydržely dlouho krásné.

Pilníky, brusky na nehty, nůžky či kleště

Ať už se rozhodnete pro gelové nehty nebo akrylové nehty, případně dáte přednost nehtům přírodním, vždy je budete muset zastřihávat a perfektně zarovnávat. Ve vašem kosmetickém kufříku tedy nesmí chybět pilníky, brusky na nehty, nůžky či kleště. Internetový obchod Ráj nehtů je dokonalý v tom, že nabízí opravdu pestrý výběr pomůcek pro dokonalou nehtovou modeláž. Proto si každá dívka I žena vybere přesně to, co jejím nehtům bude vyhovovat nejlépe.

Štětce a štětečky

Tak třeba: K aplikaci gelu anebo akrylu budete potřebovat štětec. Speciální štětce vám pomohou s očištěním nehtů a také se zdobením nehtů. E-shop rajnehtu.cz si pro vás připravil celé sady štětců. Štětce a štětečky však můžete nakupovat i jednotlivě. Můžete si dokonce vybírat mezi umělým a přírodním vlasem, stejně jako mezi různými tvary štětců. Při modeláží nehtů se vám budou určitě hodit i nejrůznější nádoby, misky, dózy a dózičky.

Shrnutí

Stojíte o perfektní nehtovou modeláž, kterou si budete moci dělat pěkně doma v soukromí? Navštivte rajnehtu.cz a kromě kosmetického kufříku si pořiďte také gel laky na nehty, UV lampu, brusku na nehty, razítka na nehty, zdobení na nehty, šablony na nehty, sadu na akrylové nehty a body boom. Tak a teď můžete začít.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.