Skvělé bazarové produkty – NTB, PC sestavy, LCD monitory

V případě, že nepotřebujete ani NTB ani PC sestavu ani LCD monitor, ale spíše je pro vás nutná oprava vašeho zařízení (oprava napájecího konektoru, výměna displeje, výměna pantů, výměna klávesnice, výměna chlazení, čištění ventilace a další), Růžovka s.r.o vám nabízí servis v Praze veškeré elektroniky a výpočetní techniky (tablety, počítače, monitory, telefony, herní konzole, televize a další). V případě, že uvažujete o nákupu nové elektroniky či výpočetní techniky a potřebujete se zbavit té staré, neváhejte a pošlete svou nabídku s fotografiemi prostřednictvím jednoduchého formuláře, nechte si poslat odhad ceny a svého zařízení se elegantně zbavte prostřednictvím výkupu v Praze.

Operační systémy a paměťové karty za hubičku

Ruzovka.cz si pro vás přichystala paměťové karty o kapacitě 32, 64, 128,200, 256 a 400 GB, které vám umožní ukládání množství dat (textových souborů, grafických či mediálních souborů). Pořídíte zde i různé softwarové vybavení, které je vždy naprosto legální. Samozřejmostí je stoprocentně funkční aktivační klíč. Veškerý software, který na ruzovka.cz zakoupíte, je samozřejmě od prověřených prodejců. Nejžádanějším softwarem je operační systém Windows. V nabídce na vás čekají verze operačních systémů Windows 7, Windows 8 i Windows 10.

Objevte Microsoft Office za skvělou cenu

Bez Microsoft Office se dnes neobejdou ani kanceláře a firmy, ani běžní uživatelé, kteří by bez textového editoru Word byly naprosto ztraceni. Ať už provozujete kancelář nebo píšete jen tak do šuplíku, pokud balík Microsoft Office nevlastníte, teprve až si ho pořídíte, pochopíte, proč se vám bez něj dosud tak těžko žilo. Stejně jako bez aplikace Adobe Photoshop, která je ideální nejen k úpravě běžných fotek, ale také k realizaci 3D grafických prvků.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.