Flyer DFP20CZGB2005 2020 print 4701

Hledáte přechodové nebo dilatační profily?

Moderní byt si vyžaduje moderní podlahu, která je kvalitně zpracována a všechny hrubosti a přechody jsou kvalitně zakryté, nikde nic nečouhá a nepřekáží.

Vysvoboďte se z okovů nemodernosti

Říká se, že v práci trávíme o mnoho procent více času než doma. Po koronavirové krizi je tomu ale trochu jinak a lidé začali trávit více času doma, navíc i zaměstnavatelé zjistili, že nepřichází o pracovní morálku svých zaměstnanců, ale že i home office má své výhody. Teď tedy trávíte doma více času, možná jste i začali uvažovat více nad tím, jak to u vás doma vypadá. Například žijete v bytě či domě po vašich rodičích nebo prarodičích. Lecco by tedy chtělo zmodernizovat a vyměnit. Nebo jste dokonce koupili byt, jelikož ceny nemovitostí stále rostou a v současné době, pokud kápnete za bytovou jednotku za dobrou cenu, je vhodné do toho šlápnout. Nebo jste naopak kápli na skvělou chatu, kterou prostě musíte mít, protože je jasné, že letos se do zahraničí asi nepodíváte. Teď je ale nasnadě ona otázka – je třeba to vše rekonstruovat a modernizovat. Základem všeho jsou omítky a podlahy a k těm patří podlahové lišty a další nezbytnosti.

Najděte si odborníka v této sféře

Nebo se odborníkem můžete stát i vy. Ale narazíte na mnoho menších problémů a zádrhelů, obzvlášť pokud jste si nekoupili byt v novostavbě nebo novostavbu celou. Jakmile uděláte podlahy, musíte k tonu také instalovat přechodové profily nebo dilatační profily. Těmi zakryjete přechody podlah z jedné do druhé nebo i případné nerovnosti mezi místnostmi. Krásně tak dodáte celému pokrytí šmrnc a jednolitost a pak už jen stačí osadit nové dveře, vymalovat a pořídit nový nábytek a máte hotovo. Léto je před vámi a vy už se můžete stěhovat na chatu, kde jste změny provedli a kde to vypadá pomalu lépe, jak u vás doma a kde se vám bude trávit dovolená jedna radost. Řídit se v dnešní době minimalismem je to pravé ořechové. Nemusíte mít zaskládanou domácnost nepotřebnostmi, stačí mít vše provedeno kvalitně už od podlahy!


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *