Užijte si zdravé posezení a nebojte se do něj trochu více investovat, vyplatí se to!

Každý z nás určitě má rád, když ho nebolí záda. Taková bolest, která by nám znemožňovala pohyb, je sice hodně vzácná a musí ji okamžitě řešit lékaři, ale bolest menší, způsobená třeba dlouhodobě špatným sezením, nás také dovede potrápit. Cíl je proto celkem jednoznačný, kancelářské židle musí vyhovovat konturám naší páteře a co nejvíce eliminovat problémy vzniklé z dlouhého posezení.

Područky jsou fajn, ale podhlavník je mnohem důležitější, zvláště při dlouhé práci.

Pokud nemáte u své kancelářské židle podhlavník, zvažte pořízení modelu, ve kterém už bude zapracován. Proč? Je to vlastně jednoduché. Podhlavník z takzvané líné pěny poskytne stoprocentní úlevu, i kdybyste se soustředili na práci několik hodin v kuse. Vždycky si stačí na pár minut odpočinout a hned bude lépe!

Jistě, správné sezení je jedna věc, ale kancelářská židle zase druhá – a její výběr si můžeme hodně pečlivě rozmyslet. Měla by být plně přizpůsobena naší postavě, nohama musíme stoprocentně dosáhnout na zem (jinak si můžeme zmenšit posed, takže si židli určitě vyzkoušejte ještě v obchodu). Žádná univerzální židle vlastně neexistuje, to je spíše mýtus. Každá záda potřebují jinou oporu, každý člověk má jinou výšku – a i centimetry rozhodují v tom, který model bude lepší a jaký by byl spíše nouzovou variantou. Také záleží na výšce psacího stolu atd.. Nenechte se proto mýlit, je to přeci vaše volba, vše je plně ve vaší osobní režii.

Pokud sedíte na kancelářské židli více než tři hodiny denně (což určitě každý, kdo pracuje v kanceláři, beze zbytku naplní), měli byste přemýšlet o pořízení modelu, který bude co nejvíce šetřit vaše zdraví a dopřeje vám úlevu během celého dne. Ono vás pak nepřestane jen „píchat v zádech“, ale odpadnou i bolesti krční páteře, ploténky umí opravdu někdy hodně potrápit…


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.