Proč využít domácí zdravotní péče?

Že můžete v některých případech využít domácí zdravotní péče, o tom už většina z vás slyšela. Zejména u poúrazových stavů, ale třeba také po infarktu myokardu nebo po mozkové mrtvici. Domácí péči indikuje a předepisuje ošetřující lékař. V řadě případů tak nemusíte zůstávat v nemocničním zařízení, ale profitujete z domácího prostředí.

Co vám domácí zdravotní péče oproti setrvání v nemocnici přináší?

  • Tak tou hlavní výhodou je domácí prostředí. Stonáte ve svém. V pohodlí, vaši blízcí jsou vám k dispozici, stejně tak jako nutná odborná zdravotní péče.
  • Psychická vyrovnanost je další velkou výhodou. Doma je zkrátka doma. Každý moc dobře ví, že v nemocničních zařízeních je určitý řád a s tím spojený i určitý stres. Pokud to ale váš stav dovoluje a lékař domácí zdravotní péči doporučí, není důvod zůstávat v nemocnici.
  • Mnohem lépe se navracíte k původnímu stylu života. K činnostem, k práci, k rodině. Podle toho, jak váš aktuální zdravotní stav dovoluje.
  • Pokud budete stonat doma, snížíte riziko nemocničních nákaz.
  • Nemusíte se obávat, že přijdete o odbornou péči, následnou rehabilitaci apod. V rámci domácí zdravotní péče jsou agentury, které vám kvalifikovanou odbornou péči poskytnou u vás doma, nebo vás ke specialistovi zavezou.
  • Pokud budete mít dané úkony a procedury předepsané od ošetřujícího lékaře, jsou plně hrazené z vašeho zdravotního pojištění. A to se týká i převozu sanitkou na všechna nezbytná vyšetření.

Na vás a vašem lékaři je vybrat vhodnou agenturu domácí zdravotní péče. Agentura ProCare Medical poskytuje veškeré možné služby včetně domácí umělé plicní ventilace i převozů sanitkou. Pobočky mají v několika městech a spolupracují se všemi zdravotními pojišťovnami. Na podrobné informace se můžete podívat na jejich webové stránky www.procare.cz. Na hotline telefonní lince jsou vám k dispozici 24 hodin denně.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Leave a Reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *