nabytek jitona

JITONA – nábytek s kouzelným designem a vysokou kvalitou

Pokud právě vybíráte do svého bytu, domu či na pracoviště vhodný nábytek, prohlédněte si nabídku společnosti JITONA. Při vybavování ložnice nezapomeňte dát do kvalitních postelí propracované rošty a zdravotní matrace, do obývacího pokoje unikátní sedací soupravy a do jídelny ty správné jídelní stoly a židle.

Společnost JITONA a.s.

Česká firma JITONA a.s. navazuje na dlouhou tradici výroby nábytku svých předchůdců s názvem Tusculum Rousínov a Spojené umělecko-průmyslové závody Brno, založených už v roce 1920. Vznik společnosti JITONA a.s. se datuje do roku 1951, kdy se sloučili výrobci nábytku z Jižních Čech do celku nazvaného Jihočeské továrny nábytku. V současné době má společnost JITONA významné postavení na evropském trhu a je největším českým výrobcem nábytku.

Společnost NÁBYTEK GETYMO s.r.o.

Firma NÁBYTEK GETYMO s.r.o. vznikla v roce 2012 kvůli showroomu JITONA v Ostravě. Můžete si tu prohlédnout a vyzkoušet kompletní kolekce nábytku JITONA, kvalitní české sedací soupravy Jech, německý prémiový nábytek do obývacích pokojů a jídelen Gwinner, německé designové ložnice Wiemann, vysoce kvalitní italské matrace Magniflex, komfortní české a slovenské matrace Moravia Comfort a Materasso, české lamelové, polohovací i motorové rošty Ahorn, masivní i lamino postele od BMB, Lucatec, Štach a Domestav i stylové doplňky a svítidla.

Široká nabídka matrací

Pro klidný spánek a podporu zdraví si vyberte ze speciálních kvalitních zdravotních matrací, které vám bez rizika proležení vydrží pěknou řádku let. V nabídce naleznete cenově dostupné i luxusní matrace, které si navíc v prodejně v Ostravě a Karviné můžete vyzkoušet a rovnou i objednat. V nabídce jsou latexové matrace, matrace ze studené pěny, paměťové pěny, PUR pěny, gelové matrace i matrace se speciálními úpravami v běžných i atypických rozměrech na jedno i dvoulůžka.

Jídelní stoly a židle

Bez kvalitního jídelního stolu a pohodlných židlí není žádný domov útulný. Jsou symbolem rodinné soudržnosti a upevňují rodinná a přátelská pouta. Jídelní stoly jsou vyrobené z kvalitního dubového, bukového či borového dřeva a jsou prvotřídně řemeslně zpracovány. Jídelní stoly a židle jsou v různých rozměrech i stylech a kvalitní potahy vhodně doplní celou sestavu pro dokonalé stolování.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.