galerie moderniho umeni

Navštivte jedinečnou prodejní výstavu moderního umění v Praze

Výstavy moderního umění jsou většinou v České republice jenom dočasnou záležitostí. Jsou ale i taková místa, která celoročně díky svým expozicím dokáží nabídnout zážitek z nápaditého moderního umění. Jedním z mála, kde opravdu můžete zažít příjemné prostředí a spoustu umění co vás nejen, že zaujme, ale zároveň dostanete možnost některé z nich koupit, je galerie U Betlémské kaple.

Toto poměrně nenápadné místo je velice oblíbené sběrateli a milovníky moderního umění. A pokud patříte mezi nováčky, kteří moderní umění teprve začínají sbírat, tak zde najdete opravdu jenom to nejlepší do úplného začátku!

Podívejte se na vše, co chcete koupit ve výstavě

Jako jedno z mála míst, je galerie U Betlémské kaple nejen celoroční výstavou moderního umění, ale také možnosti si kdykoliv prohlédnout obrazy, které později bez problémů můžete zakoupit v rámci prodejní výstavy. Samotná prodejní galerie umění je zcela přístupná i bez toho, že byste museli nakupovat umění, nebo byste se hlásili jako potencionální zájemci. Možnost výkupu umění je tak víceméně nadstavbou toho, že některá umělecká díla můžete mimo jejich shlédnutí tak odnést s sebou.

Aukce mnohých žádaných kusů

Ačkoliv se nejedná o všeobecně známá jména, tak si také běžní umělci z řad moderního umění již našli spoustu fanoušků. Díky tomu jsou uvnitř milovníků moderního umění jména, která si ve světě i u nás získala poměrně dost velký věhlas. U těch nejfrekventovanějších jmen tak mimo samotného prodeje může zkusit i aukce současného umění. Ty se pravidelně konají přímo v galerii jako takové a zpravidla jsou v nich nabízeny ty nejlepší možné kousky.

Zúčastněte se také aukcí online!

Ačkoliv je galerie U Betlémské kaple především prodejní výstavou a láká tak klienty na osobní prohlédnutí kousků přímo v galerii, tak jsou některé aukce dokonce online. Hlavní výhodou je, že v mnoha případech nemusí mít zájemci možnost v daný termín dorazit. Jenže online aukce obrazů se můžete zúčastnit víceméně odkudkoliv. Díky tomu si tak aukce pořádané místními vystavovateli získali opravdu velkou oblibu v širokém okruhu milovníků moderního umění.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.